Skip to content

Dziedātāja Paula Dundere izdod debijas albumu “CGI”, kopā ar videoklipu singlam “Delulu”

12. oktobrī dziedātāja PAULA laidusi klajā debijas albumu “CGI”, kam par godu norisinājās albuma prezentācijas pasākums, kur viesiem tika dota iespēja noklausīties visas albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā.

Paulas debijas albums sastāv no septiņām dziesmām latviešu valodā. Viena no šī albuma dziesmām ir “Delulu”, kas izdota dienu pirms albuma, kopā ar videoklipu. Paula atklāj: “Šī dziesma ir par to, ka mēs bieži vien dzīvojam viltus ilūzijās. Ir svarīgi saprast to, kas ir patiesība un pirmajā vietā domāt par sevi, tikai pēc tam veltot uzmanību citiem.”

Paulas debijas albums “CGI”  tapis deviņu mēnešu laikā, Paulai cītīgi strādājot un rakstot dziesmas Agneses Rakovskas mūzikas un izglītības platformā “Zvaigznājs”. Albuma tapšanas procesā iesaistījušies vairāki Latvijā atpazīstami mūziķi, tostarp Artūrs Strautiņš, Kristaps Ērglis, Matīss Repsis un Agnese Rakovska.

Spotify

Albuma nosaukums “CGI” jeb “computer generated imagery” latviešu valodā tiek tulkots kā “datora ģenerēti attēli”. “Manuprāt, šī metafora lieliski der albuma galvenajai idejai,” Paula piemin.

“Šo albumu es veidoju kā atskatu uz savu dzīvi, kas noticis pēdējo trīs gadu laikā. Daudz kas ir mainījies, bet ideja un sapnis par šo albumu vienmēr ir sekojis līdzi. Galvenais tā vēstījums ir par to, ka ikvienam no mums, tāpat arī man, ir jāiemācās saprast un atšķirt patiesas emocijas un cilvēkus no nepatiesiem. Mūsdienās šīs robežas ir ļoti grūti saskatīt. Galvenais, ko esmu iemācījusies šo trīs gadu laikā ir iemīlēt sevi, saprast sevi un katru dienu kļūt par labāku cilvēku,” vēsta Paula.

Prezentācijas pasākumu apmeklēja Paulas tuvinieki, draugi, kā arī sabiedrībā zināmi cilvēki, lai nosvinētu albuma “CGI” atklāšanu. Uz skatuves kāpa arī Edavārdi, lai kopīgi ar Paulu izpildītu dziesmu “CGI”, kas ir abu mūziķu un Edvarda Brodera kopdarbs. “Esmu pateicīga ikvienam, kas ieradās un bija kopā ar mani šajā lielajā dienā. Sajūtas, ko piedzīvoju ir neaprakstāmas,” atskatoties uz pasākumu saka Paula.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit