Skip to content

Dziedātāja Sabīne Mustermane klausītājiem nodod singlu “Magnētiņi” no novembrī gaidāmā debijas albuma

19. oktobrī dziedātāja Sabīne Mustermane saviem klausītājiem nodod otro singlu, kopā ar videoklipu, no novembrī gaidāmā debijas albuma “Magnētiņi”.  

Dziesma “Magnētiņi” tika sarakstīta Agneses Rakovskas mūzikas un izglītības platformā “Zvaigznājs” , Sabīnei sadarbojoties kopā ar Agnesi. Šīs dziesmas skanējumu veidojis producents Pēteris Lunde no grupas “The Sound Poets”.

“Kā viens no dziesmas iedvesmas avotiem bija mani ikdienas novērojumi — cilvēku steiga un tieksme pēc materiālām vērtībām, kas manī izraisīja vēlmi savā mūzikā atspoguļot brīvības sajūtu. “Magnētiņi” ir par iespējām un izraušanos no ikdienas, ļaujoties jauniem un neprognozējamiem izaicinājumiem,” atklāj Sabīne.

Kopā ar dziesmu iznācis arī videoklips, kura tapšanā piedalījusies Madara Dzintara un “Zvaigznāja” komanda. Skaistos tērpus darinājušas Elza un Ilze Mucinas. “Videoklipā figurē miniatūru mājiņu elementi, kas cieši saistās ar gaidāmā albuma tematiku — pieaugšanu, patstāvību, līdzcilvēku saprašanu un savas vietas atrašanu starp tiem. Ar nepacietību gaidu, kad tas tiks nodots klausītājiem,” vēsta Sabīne.

Jau 2. novembrī iznāks Sabīnes Mustermanes debijas albums “Magnētiņi”. Visi interesenti ir laipni aicināti 7. novembrī apmeklēt albuma prezentācijas pasākumu, kas norisināsies kultūrtelpā “M/Darbnīca”.

Foto autore – Aleksandra Vdovenko

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit