Skip to content

Dziedātāja TIPA nāk klajā ar jaunu dziesmu

TIPA savu mūziku pirmo reizi plašākai auditorijai izdeva 2017.gadā ar dziesmu ”Fall”. Kopš tā laika, izdevusi vairākus singlus un sadarbojusies ar daudziem Latvijā atpazīstamiem mūziķiem. Šogad TIPA sevi atrādija arī lielajai skatuvei sadarbībā ar Ivo Fominu, apvienojoties dziesmā ”Ielai pāri” un Muzikālajā bankā iegūstot 4.vietu. Pašlaik viņa strādā pie jauna materiāla un šī gada 26.februārī nāca klajā ar jaunu singlu ar nosaukumu ”face to face”. Dziedātāja publicējusi arī mūzikas video dziesmai savā Youtube kanālā.

Mana jaunākā dziesma ‘’face to face’’, kura, ja pati skatos, ir visilgāk nākusī dziesma no visām, jo tā tika pirmo reizi sarakstīta pirms apmēram 4 gadiem un pie tās tika ilgstoši strādāts. Tā ir tāda ‘’izlādiņa’’dziesma, kura nenāca viegli, taču šķita, ka ir nepieciešama. Tiešā nozīmē dziesmai ir par to, ka pienāk brīdis, kad ir jābeidz klausīties liekās balsis tev apkārt, kuras runā par tevi un ap tevi. Tā ir par sevis pastāvēšanu un biežu cīnīšanos AR sevi. Beigu beigās neviens tavu dzīvi nedzīvos, kā tikai tu pats un ir jābeidz ticēt citu versijām par to, kas tu esi un kā tev kaut ko vajadzētu vai nevajadzētu darīt. Bieži vien, vajag pacelties tam pāri, sapņot un turpināt lidot savu ceļu.

Kopā ar dziesmu ir iznācis arī mūzikas video. Video redzamajam ar pašu dziesmas tekstu nav nekā kopīga. Dziesmas video klipa režisore Elizabete Balode tajā īpaši vēlējās akcentēt vizuālās specifikas, mīmikas un atšķirības starp dziesmas roķīgo skanējumu iepretī košajiem tēliem. Tādā veidā katra personība izceļas arī jaunās dizaineres Annas Jurjānes tērpos.

Mūzikas video Filmēšana norisinājās vēl iepriekš neatklātajā kultūras un izklaides vietā “Pegaza Pagalms”, kur notiek dažādi koncerti un mūzikas pasākumi. Tas atrodas Liepājā, un nu jau pēc atvēršanas izpelnījies apmeklētāju atzinību, kā arī noteikti strauji kļūs par vienu no Liepājas pastkartēm, ņemot vērā tā interesanto vēsturisko nozīmi. Pati dziedātāja cer, ka šī dziesma uzlādēs un iedos enerģiju katram, kuram tā izsīkusi.

Dziesma pieejama klausītājiem visās lielākajās straumēšanas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit