Skip to content

Dziedātāja un dziesmu autore MONTA izdod jaunu albumu “Planēta Tu”

Dziesmu autore un dziedātāja MONTA (Monta Strūberga) izdod jaunu studijas albumu – “Planēta Tu”. Mūzikas veikalos un digitālajās platformās tas būs pieejams no 16. maija. Albuma producents ir Jānis Čubars, kurš veidojis ne tikai dziesmu aranžijas, bet ieskaņojis arī visas ģitāru partijas un iedziedājis papildus vokālos celiņus. Albuma “Planēta Tu” atvēršanas svētki notiks 16.maijā pl.19:00, klubā “St.Black & Rock Cafe Urban Stage”, Rīgā.

MONTA: “Albuma tapšanas sākumā to biju iedomājusies citādāku, taču 2021. gada sākumā manā dzīvē notika radikālas pārmaiņas un līdz ar tām arī radās jaunas dziesmas, albums piepildījās ar citu jēgu un formu.
Esmu pateicīga Guntaram Račam un MicRec, ka atbalstīja manu ideju par sadarbību ar Jāni Čubaru, kurš jau ar pirmo dziesmu manī radīja pārliecību, ka viņš būs visa mana albuma producents. Sadarbība ar Jāni bija pārsteidzoši viegla, organiska un nevienā brīdī nebija grūti par kaut ko vienoties. Viņš ir viens no tiem studijas producentiem, kas studijā ļaujas radošajam vilnim, eksperimentējot. “Planēta Tu” ir mūsu kopīgs projekts. Albuma ietvaros apskatu dzīves un situāciju skaudrumu, atļaujos arī nedaudz romantiski pasapņot un paskumt, kā arī tā noslēgumā tomēr piedzīvot cerību pilnu pacilājumu. “Daļa no manis” šo raibo piedzīvojumu gan dzīves notikumos, gan dziesmās, organiski noslēdz kā albuma pēdējā dziesma. Paldies talantīgajai un sirsnīgajai čellistei Ernai Daugavietei, ka piekrita spēlēt šajā skaņdarbā.”

Albuma dizainu veidojusi māksliniece Sabīne Moore, kura pati ir izpildītāja (Waterflower) un 2021. gadā “Zelta Mikrofonā” saņēma divas nominācijas, tostarp pati par sava albuma “Balta gaisma” dizainu.

MONTA par Sabīni: “Kas par talantīgu dvēseli! Albuma krāsas nav nejaušība, tās bija man visapkārt, kad tapa albuma tituldziesma “Planēta Tu” un tās turpināja iedvesmot mani, radot arī pārējās dziesmas. Es skaidri zināju, kā izskatīsies šis vāciņš un Sabīne to spēja materializēt.”

Montas debijas mini albums “Otra viņa “ nāca klajā 2020. gada nogalē.
Klausīties vai lejupielādēt jauno albumu var šeit: https://orcd.co/planetatu
Jaunajā albumā “Planēta Tu” iekļautas dziesmas: Cilvēki melo, Jādzimst no jauna, Neskaties, Planēta Tu, Brīva tavā pasaulē, Par vēlu, Mans Universs, Divas upes, Es nevaru gaidīt, Mēs gribam par daudz un Daļa no manis

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit