Skip to content

Dziedātāja un multiinstrumentāliste Una Daniela izdod savu debijas singlu ”Apstājas laiks’’

No atbalsta daudziem māksliniekiem līdz savai oriģinālmūzikai – dziedātāja un multiinstrumentāliste Una Daniela prezentē savu debijas singlu Apstājas laiks”.

Una Daniela ir daudzšķautņaina mūziķe, multiinstrumentāliste, kas sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā Jāni Šipkēvicu, ukraiņu dziedātāju Veru Brežņevu, grupu ”Prāta Vētra”, grupu ”Astro’n’out”, hip-hop izpildītājiem Ozolu un Edavārdi, Ralfu Eilandu un citiem māksliniekiem. Paralēli visām radošajām sadarbībām, Una joprojām darbojas arī Kristīnes Prauliņas vadītajā Rīgas Gospelkorī, un šobrīd dziedātāja aktīvi strādā pie oriģinālmūzikas radīšanas kopā ar savu grupu ”The Electroads”.

Dziesma “Apstājas laiks” ir Unas personisks stāsts par pieredzēto – stāsts par laika posmu, kurā piedzīvots un pārdzīvots tik daudz, lai beidzot apstātos un atklātu savas sajūtas, uzrakstot šo dziesmu. “Sastinguma mirklis, kad laiks uz pāris sekundēm pārtrauc ritējumu, trūkst elpas, piezogas trauksme un viss, ko dzirdi, ir skaļie sirdspuksti krūtīs. Tevi vienlaikus pārņem tumsības un apgaismības sajūta. Sevis apzināšanās mirklis. Ļoti vajadzīgs mirklis,” par dziesmas vēstījumu stāsta Una Daniela,“Man šī ir īpaša un dziļi personiska dziesma, kas tapusi vienā no tumšākajiem dzīves posmiem, kad viena ceļa noslēgumu nomainīja jauna ceļa sākums. Tas ir atgādinājums, ka jāmāk apstāties un ievilkt dziļu elpu, lai ieklausītos savā iekšējā balsī, kas no katras ķermeņa šūniņas cenšas izlauzties ārā, un apdomātu, ko darīt tālāk!” stāsta Una Daniela.

Autores dziesmas stāsts caurvīts pop elektroniskas balādes skaņās ar 80.gadu nokrāsu. “Es ticu, ka ikkatrs klausītājs dziesmu pieredzēs citādi, to saistot ar savu dzīves pieredzi, un ir patiesi skaisti, kad tā notiek!” piebilst Una Daniela.

25. novembrī Unu Danielu varēs dzirdēt divos koncertos kopā ar Jāni Šipkēvicu koncertprogrammā”SHIPSEA Siltā Gaismā”, kas norisināsies Dzintaru koncertzālē. Stāstot par gaidāmajiem koncertiem, mūziķis Jānis Šipkēvics saka: ”Una Daniela, manuprāt, ir absolūts brīnums Latvijas popmūzikas ainavā – apveltīta ar filigrānu balsi, harizmu, turklāt virtuoza daudzos žanros, žilbinoši pārvalda dažādus instrumentus – sintezatorus, lūperus, perkusijas un samplerus. Esmu laimīgs un pagodināts, ka Shipsea mūzikā Unas talants var uzmirdzēt tik koši un dabiski.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit