Skip to content

Dziedātājai Olgai Rajeckai jauna dziesma

13. aprīlī dziedātāja Olga Rajecka sadarbībā ar mūzikas producentu Ingaru Viļumu klausītājiem nodod dziesmu “Lai Top”.

Dziesma tapusi par godu pavasarim, lai iedvesmotu sapņot ik vienu šajā neparastajā laikā. Tās producents, mūzikas un vārdu autors ir Ingars Viļums.

“Ļoti priecājos, ka tieši Ingars mani uzrunāja iedziedāt šo dziesmu. Mani iedvesmo viņa melodiskās dziesmas un profesionalitāte. Jau no paša sākuma mani uzrunāja tās vārdi, tie atspoguļo manu iekšēju pasauli, stāsta par pavasara košumu un sapņiem, kuri piepildās,” atklāj Olga.

“Līdz ar jaunas dziesmas aizmetņiem, mazā ģimenes radošajā sapulcē tika nolemts, ka būtu interesanti šo dziesmu piedāvāt Olgai. Ja man , aptuveni, 25 gadus atpakaļ kāds būtu teicis, ka tu kādreiz dzīvē uzrakstīsi dziesmu kopā ar dziedātāju Olgu Rajecku, es tam, viegli sakot, nespētu noticēt. Šis pavasaris ir pienācis ar jaunām cerībām un sapņiem, un vajag nedaudz, pavisam ne daudz, lai nāktu saules gaisma, kas mūs sasildītu un dotu cerības jauniem sapņiem. Lai Top!” stāsta Ingars.

Dziesma tapusi sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) fondu “Izglītības un kultūras atbalstam”. Video tapis pateicoties ādas veselības un skaistuma mājas “Myskin” atbalstam.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit