Skip to content

Dziedātājs Armands Rutkovskis par godu Valentīndienai laiž klajā romantisku singlu “Naktī Dziļā”

Mūzikas producents un dziedātājs Armands Rutkovskis, zināms arī kā Arutt, šodien, 9. februārī, laiž klajā savu jaunāko singlu “Naktī Dziļā”, kurš pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Dziesma ir par mīlestību, par ilgām pēc mīļotā cilvēka, kas vairāk kā jebkad jūtamas brīžos, kad savā dzīves ceļā saskaramies ar grūtībām. Šīs situācijas liek mums aizdomāties par bezrūpīgu pazušanu no īstās pasaules, dodoties prāta izveidotā fantāziju pasaulē, kurā vientulību nomaina divvientulība kopā ar savu mīļoto cilvēku, kurš, neskatoties uz tavām nepilnībām, vienmēr ir līdzās, atbalsta un padara tevi par labāku cilvēku,” tā dziesmu raksturo autors Armands Rutkovskis. Mūziķis atzīst, ka dziesma tikusi pabeigta jau 2021. gada novembrī, taču mūziķis uzskatījis, ka tad vēl nebija piemērots laiks, lai šo dziesmu prezentētu plašākai publikai. “Lielu paldies vēlos teikt savam draugam un kolēģim no grupas “Bekars” par skaistajiem dziesmas vārdiem, kurus man bija tas gods pārvērst par dziesmu,” piebilst Armands. Dziedātājs cer, ka šī dziesma kļūs par kāda jaunā pāra pirmo deju.

Jaunais singls “Naktī Dziļā” pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs – “Spotify”, “iTunes”, “YouTube”, u.c. Visa jaunākā informācija par Armanda Rutkovska koncertiem un citām aktualitātēm atrodama mūziķa sociālajos tīklos.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit