Skip to content

Dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis jaunu dziesmu un videoklipu “25”

Dziesma “25” vēsta par mūziķa trakajiem piedzīvojumiem nebeidzamajā rokenrola dzīves ritenī. Neskaitāmas ballītes, negulētas naktis, traki piedzīvojumi un jaunības maksimālisms, apvienoti jaudīgā roka noskaņā, ir tas, kas šo dziesmu bez paskaidrojumiem definē. Dziesmas piedziedājumā ir vārdi “divdesmit pieci un vēl esmu dzīvs”. Tas radies no atbildes, ko nereti Miks ar smaidu sejā sniedz, kad kāds vaicā: “Kā iet?”

Videoklipā redzamas ainas, ko Latvijas mūzika līdz šim vēl nebija piedzīvojusi: mūziķis piesiets pie degoša auto jumta, kamēr tas traucas cauri Brīvības ielai, un ar pirotehniku apkrāmēts ratiņkrēsls kopā ar mūziķi ripo lejā pa “Ušakova kepku”. 17. jūnijā klubā “Pandemonium” notika videoklipa prezentācija un neliels dziesmas pirmatskaņojuma koncerts, ko ielūgtajiem viesiem sniedza mūziķis.

Dziesma veidota sadarbībā ar producentu Reini Briģi, bet videoklipa filmēšanā iesaistīta liela komanda. Galvenie trakā rezultāta vaininieki ir režisors Rihards Romušs, operators Elvis Lācis un producente Lāsma Neulāne.

Miks Galvanovskis ir mūziķis un uzņēmējs. Lielāku atpazīstamību guvis, piedaloties šovā “Supernova 2022”, kur finālā ieguva ceturto vietu. Šogad Mika koncertus varēs vērot lielākajos Latvijas festivālos, kā “Positivus” un “Summer Sound”. Dziesma “25” ir viena no gada izskaņā gaidāmā albuma singliem.

Fotogrāfija no videoklipa prezentācijas – Annemarija Sofija Rukšānu-Negulinere

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit