Skip to content

Dziedātājs Miks Galvanovskis, sadarbībā ar reperi xantikvariātu laiduši klajā videoklipu un dziesmu “Liec mani mierā

Iespaidīgajā videoklipā dalību ņēmušas vairākas vietējās zvaigznes un galveno lomu atveido Ieva Adamss.


Dziesmas “Liec mani mierā” videoklips ir veidots kā asa sižeta īsfilma ar īpaši pikantām ainām, kas skatītājus nespēs atstāt vienaldzīgus. Kopumā videoklipa tapšanā ir iesaistījušies ap 70 cilvēkiem.

Dažas dienas pirms videoklipa publicēšanas tika aizvadīta vērienīga prezentācija “The Sinners Club” telpās, pēc kuras klipa autori un dalībnieki, dalījās savos iespaidos: “Tās bija divas absolūti trakas un brīnišķīgas dienas! Vairāk nekā šaudīšanos filmēšanas laukumā es izbaudīju to, kā es naktī pārnāku mājās, visa asinīs, ar ieroci rokās… Bērniem beidzot radies respekts pret māmiņu! Savukārt man ir milzīgs respekts pret kolosālo komandu un superoganizēo procesu, un, protams, pašu vaininieku, kuš zina ko grib, un spēj to dabūt gatavu! Starp citu, dziesma nav par mani, ja kas…!” komentē galvenās lomas atveidotāja Ieva Adamss.

“Daudzi to noteikti nezina, bet esmu liels alternatīvās un smagās mūzikas cienītājs. Kad Miks mani aicināja piedalīties dziesmā, es biju patīkami pārsteigts, uzrakstīt ko “roķīgāku” man ir gribējies jau sen. “Kaifoju” strādājot gan studijā, gan filmēšanas laukumā, un esmu ļoti gandarīts, ka ar Miku mums izveidojusies laba draudzība.” piemetina “xantikvariāts”.

“Šis viennozīmīgi būs mans jaudīgākais un iespaidīgākais klips līdz šim, ar tik lielu un varenu komandu var tiešām izdarīt visu.” pauž Miks.

Videoklipā pedalījušās tādas slavenības kā- Ieva Adamss, DJ un radio ētera personība Toms Grēviņš, aktrise Lelde Dreimane, rokmūzikas leģenda Jānis Bukums, influenceris Felipe Gabriel, reperis Steps, HOTTE un Edgars Bāliņš, žurnālists Ēvalds Dukuls un citi.

Dziesmu veidojis un producējis Reinis Briģis, bet pēc skaņdarba finalizēšanas tā vēl paspējusi nonākt Zviedrijā pie atpazīstamā smagās mūzikas skaņu režisora Jens Borgen, kurš pielika savu roku pie dziesmas skanējuma to masterējot. Par skaistajiem ģitāras un basģitāras rifiem, atbildīgi Kristens Kupčs un Jānis Narbuts.

Videoklipu veidojis un režisējis Elvis Lācis, kura vadībā darbojās režisori un asistenti Andris Fridrihsons un Lāsma Neulāne. Par stilu parūpējās Anatolijs Ksenofontovs, bet par make-up Diana Borovik.

Miks Galvanovskis ir mūziķis un uzņēmējs. Lielāku atpazīstamību guvis, piedaloties šovā “Supernova 2022”, kur finālā ieguva ceturto vietu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit