Skip to content

Dziedātājs Mo Aspen piedāvā dziesmu “Ai, kā grauž” un jaunu video

Pašmāju dziedātājs “Mo Aspen” izdevis savu jaunāko singlu “Ai, kā grauž” kopā ar videoklipu, kas tapis saulainajā Rīgas ainavā pie Daugavas.

Dziesma “Ai, kā grauž” ir par tumšu brīdi, kurā Tev pajautā “Kā Tu jūties” un pēkšņi Tu saproti, ka Tu nespēj sakopot domas, lai uz to atbildētu. Ir konstanta nomāktība, kuru Tu nespēj noformulēt, un tās iespaidā domas ir haosā, un garastāvokļu maiņa traucē katru dienu. Pastāv optimisms, ka šī situācija mainīsies, taču skaidra veida, kā no tās iziet – nav. Par dziesmu stāsta Mo Aspen.

Līdz gadu mijai dziedātājs izdos vairākus videoklipus un dziesmas, singlu sērijas, latviešu un angļu valodās, kuras 2021.gada ievadā veidos vairākus emocionālus albumus. Pie dziesmām cītīgi strādāts, kopš Mo Aspen pēdējā albuma “Magical Things”, kurš tika izdots 2017.gadā.

Singlu “Ai, kā grauž”, kā arī pārējos dziedātāja ierakstus iespējams bez maksas lejupielādēt grupas Bandcamp profilā. Straumēt Youtube, Spotify, Itunes u.c. Sekot dziedātāja aktivitātēm – Facebook portālā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit