Skip to content

Dziedātājs un dziesmu autors Niklāss apdzied laumiņas

Jaunais latviešu popmūzikas izpildītājs Niklāss jaunu mēnesi sāk ar jaunu skaņdarbu, dziesmā “Laumiņu nakts” apdziedot mītiskās būtnes, kuras, kā daudzi tam tic, spēj mūs pasargāt no nelaimēm.

Niklāss: “Jaunā dziesma ir par maģiskajām vasaras naktīm. Sarakstīju to retrīta laikā Saulkrastos, sēžot pie ugunskura zem izgaismotas ābeles. Nakts ir mana mīļākā diennakts daļa. Vai zināt to sajūtu, kad naktī, esot brīvā dabā, šķiet, ka kāds uz jums skatās? Es patiesi ticu, ka tās, iespējams, ir laumiņas. Šis ir stāsts par laumiņām, kas rūpējās par mūsu prieku un klusītēm pieskata mūs. Tonakt es sajutu daudz vairāk un tāpēc nosaucu to par laumiņu nakti. Novēlu katram tādu piedzīvot!”

Niklāss savu mūziķa karjeru uzsāka tikai pērnā gada pavasarī, sadarbībā ar izdevniecību “MicRec” izdodot debijas singlu “Seši vēji”. Tam sekoja dziesma “Lēti un Naivi”. Šajā laikā dziedātājs ir piedalījies vairākos labdarības koncertos un turpina aktīvi attīstīt mūzikas karjeru.

Jaunās dziesmas videoklipu veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Productions), bet dziesmu studijā producējis pieredzējušais Gints Stankevičs.

10. februārī Niklāss ar koncertprogrammu “Sajūtas” uzstāsies Vārmes pamatskolas zālē. Koncertā dzirdēsiet jau pieminētās dziesmas, kā arī vēl neizdotos skaņdarbus. Būs arī īpašie viesi un mākslinieks sola lielisku atmosfēru.

“Laumiņu nakts” straumēšanas platformās: https://orcd.co/xdk5qzk

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit