Skip to content

Dziedātājs un dziesmu autors Patriks Tabaks 17. septembrī laidīs klajā debijas albumu “Lost My Mind”

17 gadus vecais dziedātājs un dziesmu autors Patriks Tabaks ir ierakstījis deviņu dziesmu kolekciju skaņu ierakstu studijās Lielbritānijā, Zviedrijā, Kanādā, ASV, kā arī dzimtajā Latvijā. “Lost My Mind” atklāj dziedātāju, kas pārdomā eksistenciālus jautājumus un pēta savu emocionālo pieredzi. “Albums patiesībā ir par to, kas manī ir veidojies visu manu dzīvi,” skaidro Patriks.

“Tā ir mana pieredze, manas pārdomas un izjūtas par filosofiskiem un bieži vien racionāli neatbildamiem jautājumiem, kas ikdienā mēdz būt neērti, neiederīgi un no kuriem daudzi izvairās. Taču otrajā albuma daļā ir vairāk romantisku noskaņu, kas arī atklāj manas šī dzīves laika emocijas un pārdzīvojumus”. Albuma pirmo singlu “From Time To Time” iedvesmoja skumju rūgtums. “Tā ir dziesma par cilvēkiem, kurus esmu pazaudējis savā dzīvē, – par manu vecmāmiņu un vectēvu. Es tiešām nepaguvu pavadīt pietiekami daudz laika kopā ar viņiem.

Links uz albumu

Tā ir dziesma, kas izsaka nožēlu un zaudējuma smeldzi, bet tajā pašā laikā laimes sajūtu, atceroties kopā pavadītos mirkļus”. Vēl viens singls “Are You Even Real” iezīmē citādas noskaņas gan mūzikas, gan satura ziņā. … “Are You Even Real” atklāj neziņu un bailes par to, kas notiek pēc nāves. Es domāju, ka runāt par to ir tikpat svarīgi kā par jebkurām citām savām emocijām. ” Lai gan “Lost My Mind” ir POP albums, tomēr tajā ir jūtamas dažādas ietekmes – no džeza un flamenko līdz lo-fi rokam. Tas ir saprotams, jo Patriks ir profesionāli apguvis dažādus mūzikas stilus, un šī pieredze izpaužas albuma noskaņu daudzveidībā.

“Es sāku nodarboties ar mūziku, kad man bija seši gadi,” stāsta Patriks. “Atceros, kā māsa man mācīja dziedāt pie klavierēm. Un ar laiku man tiešām tas ļoti iepatikās. Kad man bija septiņi gadi, es sāku mācīties mūzikas skolā pie lieliskiem skolotājiem, kuri mani ir veidojuši un iedvesmojuši gan kā cilvēku, gan kā radošu personību, pateicoties viņiem, es turpinu savu izaugsmi un gūstu no tā prieku un gandarījumu. Skolotājas Valdas Tračumas vadīts, viņš sāka uzstāties Latvijas Nacionālajā operā jau 11 gadu vecumā un kļuva pazīstams kā “zēns ar zelta balsi”. Nākamo četru gadu laikā viņš dziedāja kopā (duetā) ar tādām pazīstamām operdziedātājām kā Sonora Vaice un Elīna Šimkus, kā arī piedalījās daudzu operu iestudējumos, tostarp Ž.Bizē Karmenā un R.Vāgnera Tanheizerā. Patriks ir uzstājies gan Latvijā, gan ārpus tās, un augustā viņu varēja vērot uz skatuves mūzikla Rent izrādēs.

Patriks ir apguvis arī ģitāras un vijoles spēli. Pēc albuma izdošanas Patrika radošie plāni turpinās. Pašlaik viņš kopā ar dziedātāju Elizabeti Luku raksta un kopā producē jaunas dziesmas, kā arī sadarbojas ar producentu Timu Larsu elektroniskajā popmūzikas singlā “Countryside”, kas tiks izdots rudenī. Šobrīd viņš kā galvenās lomas atveidotājs piedalās Jāņa Lūsēna jaunā mūzikla iestudējumā “Zvaigznes bērns”, kura pirmizrāde gaidāma š.g. 14. novembrī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit