Skip to content

Dziesminieks Aldis Kolosovs piesaka albumu un piedāvā video dziesmai “Tā meitene”

Dziesminieks Aldis Kolosovs ne tikai debitē ar albumu “Neesam sīkumaini” un aicina uz tā atklāšanas koncertu 19. jūnijā plkst. 19.00 grāmatnīcas “Robert’s Books” pagalmā, bet arī piedāvā video dziesmai “Tā meitene”, ko izveidojuši Latvijas Kultūras akadēmijas jaunie mākslinieki.

Dziesma “Tā meitene” ir viens no dziesminieka Alda Kolosova debijas albuma “Neesam sīkumaini” skaņdarbiem, kas radīts ar Kārļa Vērdiņa dzeju. Par filmēšanas aizkulisēm jaunā režisore Emma Daniela Grāpe stāsta: “Videoklipa veidošana bija liels izaicinājums – tā bija mana pirmā pieredze audiovizuāla darba režijā, tāpēc pirmām kārtām paldies Edgaram Šubrovskim un Aldim Kolosovam, kuri uzticēja man šo projektu, un visai filmēšanas komandai, kas to padarīja par skaistu rezultātu. Atvērtajiem un pretimnākošajiem aktieriem – Agatei Kristai un Artim Jančevskim – nācās papūlēties, lai tiktu galā ar negaidītiem izaicinājumiem filmēšanas laukumā, piemēram, maģiski augošajiem vēderiem un gandrīz litram izdzertās apelsīnu sulas, pārfilmējot ainu vairākas reizes. Jāuzteic mūziķi, kas nav profesionāli aktieri, taču uzticējās manām režijas iegribām un klipā izskatās gluži jauki. Kopumā aizvadījām atmosfēriski vieglu un aizraujošu filmēšanu – esmu priecīga par iznākumu.” Īpašs paldies Edgaram Šubrovskim kā scenārija līdzautoram, operatoram Rolandam Arnim un producentei Anetei Mārtužai.

Aldis Kolosovs ir pieredzējis mūziķis un jauns dziesminieks, kurš sacer dramaturģiskas dziesmas, taču ikdienā viņš spēlē klarneti orķestrī “Rīga” un pasniedz tās spēli bērniem mūzikas skolā. Paši mūziķi albumu “Neesam sīkumaini” raksturo gan kā bohēmiski līksmu, gan miglaini sūru. Albuma atklāšanas pasākumā ar nelielu performanci viesosies arī dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Ja jārunā par žanriem, tad Alda Kolosova mūzikā var sadzirdēt gan 20. gadsimta 30. gadu artistiskumu, gan 60. gadu roku, gan varbūt franču šansona vai aktierdziesmu piesitienu.

Albums ierakstīts Ingus Baušķenieka studijā. Grupā pats Aldis pie klavierēm un mikrofona, Edgars Šubrovskis pie basa, Edgars Rubenis pie ģitārām, bet pie bungām – Niks Moss Rodžerss, ko dzirdēs arī albuma atklāšanas koncertā. Albumā piedalījušies vēl vairāki viesmūziķi – Edgars Mākens, Inese Bērziņa, Marija Valmiera, Sniedze Prauliņa, Sandis Bārdiņš. Par albuma vizuālo noformējumu parūpējies mākslinieks Māris Bišofs.

Grāmatnīcā “Robert’s Books” (Dzirnavu iela 51, Rīga) dzērieni kafejnīcā būs, ieeja maksās 10 EUR, varēs iegādāt pavisam svaigos CD ar autoru parakstiem, bet laika prognozi skatīties nav vērts. Neesam sīkumaini.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit