Skip to content

Dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE #5” rudens sesijas uzsaukums mūziķiem, producentiem, autoriem un grupām!

Mūzikas autori, dziesmu tekstu autori, izpildītāji, dziesmu producenti un grupas tiek aicināti pieteikt savu dalību dziesmu rakstīšanas nometnei “RIGaLIVE#5”, kas norisināsies no 15. līdz 17. oktobrim Rīgā.

Pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” iniciatīvas jau piekto reizi tiek rīkots pasākums mūzikas industrijas pārstāvju savstarpējai sadarbības veicināšanai, profesionalitātes līmeņa celšanai un pieredzes apmaiņai –  dziesmu rakstīšanas nometne – “RIGaLIVE”.

Tiek aicināti mūzikas autori, izpildītāji, dziesmu producenti un grupas pieteikt dalību dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kas norisināsies no šī gada 15. līdz 17. oktobrim Rīgā.

PIETEIKT DALĪBU ŠEIT!

Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kur trīs dienu laikā līdz 10 darba grupās tiks strādāts pie jaunu dziesmu radīšanas. Deviņas darba grupa sastāvēs no trīs dalībniekiem – mūzikas autora, izpildītāja un producenta, viena darba grupa sastāvēs no jau esošas mūziķu grupas un producenta.  Katru dziesmu darbnīcas norises dienu darba grupa strādā astoņas stundas, lai radītu dziesmas demo versiju, ko pēc tam izvērtēs eksperti, kas sastāv no starptautiskās un vietējās mūzikas industrijas profesionāļiem. Dalībnieku mērķis ir radīt dziesmas, kas varētu būt potenciāli hiti.

Pieteikums dalībai jāaizpilda līdz 2.09.2019., dziesmu rakstīšanas darbnīcas dalībnieki tiks izziņoti līdz septembra vidum.

Dalībnieku mērķis ir radīt dziesmu, kas varētu būt potenciāls radio hits. “RIGaLIVE” nometnes laikā radīto dziesmu vidū ir anša un Kristīnes Pāžes dziesma “Zemes stunda”, Aijas Andrejevas “Varbūt šodien, varbūt rīt”, Samantas Tīnas dziesmas “Vilku bars”, “Cutting The Wire”, grupas ‘Double Faced Eels” dziesma “Viņa nedejo” un citas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit