Skip to content

Edavārdi atklāj, kā viņam iet jaunā video

Reperis Edavārdi izdod jaunu singlu un video “Kā man iet”. Dziesma tapusi sadarbībā ar bītmeikeri Kristapu Ritmu, par skaņas apstrādi parūpējās reperis ansis, savukārt klipu veidoja “Armless birds production”.

Skaņdarbā Edavārdi pastāsta par to, kā viņam iet, vienā garā un intensīvā pantā, ko noteikti novērtēs klausītāji, kuru ausis ir radušas dzirdēt kvalitatīvu repu. Dziesmas video tika filmēts neskaitāmās lokācijās Latvijas galvaspilsētā, Rīgā, radošajai komandai cenšoties notvert “Kā man iet” esenci viuzālā formātā.

“Man ļoti patīk “visa dziesma ir viens garš pants” formāts repā, tas ir lielisks veids, kā izaicināt gan sevi, gan klausītāju. “Kā man iet” centos parādīt to, ka uz šo ikdienišķo jautājumu reizēm nav iespējams atbildēt. Sanāca atgriešanās pie “vecā Edavārdi” stila -reps par dzīvi. “Kā man iet” video ir atsauce uz pērnajā decembrī izdoto dziesmu “Bēdīgi”. Būtībā, šie abi skaņdarbi ir kā māsa un brālis, vai kā divas māsas, vai kā divi brāļi,” par singlu stāsta Edavārdi.

Singls “Kā man iet” tiek izdots uz kārstām pēdām pēc nupat iznākušā repera solo albuma “IEKŠAS”. Albumā ir iekļautas 10 dziesmas, kuras tapa sadarbībā ar producentu NiklāvZ. “IEKŠĀS” kā īpašos viesus var dzirdēt dziedātājas Linn, Unu Danielu un “The Bad Tones” dalībnieku Edvardu Broderu.

Kopš iepriekšējā Edavārdi solo albuma “Ekosistēmas”, kas iznāca 2021. gadā, reperis ir izdevis vairākus solo singlus, noorganizējis divus “Bēdīgo dziesmu koncertus”, aktīvi darbojies supergrupā “Singapūras Satīns”, kā arī izdeva vairākus singlus un EP ar drum’n’bass projektu “KRATA”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit