Skip to content

Edavārdi, Čižiks un Dubra izdod albumu un aicina uz prezentāciju

Edavārdi, Dubra un Čižiks izziņo jaunu kopdarbu – mini albumu “KRATA”, kas tiks izdots visās straumēšanas platformās 19. septembrī. Par godu šim notikumam 28. septembrī, klubā “Piens”, notiks albuma prezentācijas ballīte, kurā ir silti gaidīti visi, kuri ir gatavi kārtīgi izkratīt savus kaulus.

“KRATA” sastāv no piecām dziesmām, kurās ir apvienots Dubra radītais drum&bass ar Edavārdi un Čižika rečetatīvu, kas veido jaunu un, iespējams, kādu ilgāku laiku Latvijā nedzirdētu skanējumu, kas spēs iekustināt pat pašu inertāko klausītāju.

“Tie, kuri seko līdzi manai daiļradei zina, ka es vienmēr esmu atvērts muzikāliem eksperimentiem. Esmu paflirtējis ar fanku kopā ar “Very Cool People” un izbaudījis smagākus rifus kopā ar “Nova Koma”. Es esmu gandarīts par jauno sadarbību ar Dubra un Čižiku, jo uzrakstīt un skaitīt tekstus uz drum&bass bītiem ir izaicinājums. Man šķiet, ka mēs ar to godam tikām galā,“ par projektu izsakās Edavārdi.

Savukārt, Čižiks (pazīstams arī kā Papa Chi) atzīst, ka “padsmit gadus nav rokās turēts īsts vīrieša mikrofons. Ir pienācis laiks kārtīgi izkratīt ādamābolu un izdvest kaut ko svaigu. Kas var būt labāks, kā vecais, labais drum&bass. Un vēl tādā kompānijā!”!

“Līdz šim biju sadarbojies mūziķiem no UK, Šveices un USA. Ideja radīt kaut ko mātes mēlē nāca lēni un bijīgi, taču izrādijās, ka tas reāli iekrata. Tas tiešām KRATA,” norāda pavadījumu autors, Dubra, kurš uz Latvijas skatuvēm pazīstams, kā drum&bass DJ.

Pie albuma strādājuši 

Vokāls: Edavārdi, Dubra, Čižiks

Vokāls ierakstīts “Audea Studio”, īpašs paldies Dj Rudd

Albuma foto: Linda Vilmansone-Virbule

Publicitātes materiālu noformējums: Maija Kuzņecova

Albumu var noklausīties visās populārākajās straumēšanas vietnēs.

Par albuma prezentāciju

Vakaru iesildīs Edavārdi un Čižiks, kam sekos prezentācija. Savukārt par KRATīga vakara noslēgumu parūpēsies Dj All-Viss.

Tiekamies 28. septembra novakarē klubā “Piens”.
Sākums no pulksten 21.00.
Ieeja bez maksas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit