Skip to content

Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu.

Katrs no šiem izpildītājiem vietējā hip-hop scēnā ir pazīstams ar oriģinālu pieeju repam, uz ko arī ir likts akcents jaunajā kopdarbā. “Tas čalis” no citām dziesmās atšķiras ne tikai tekstuāli, bet arī skanējuma ziņā: bītā (kura autors ir ansis) ir dzirdama smaga Detroitas striptīzklubu hiphopa (striphopa) skanējuma ietekme.

“Šī dziesma, kuru mēs nosaucām vienkārši par “Tas čalis”, ir serticifēts vasaras bengeris. Šis darbs ir tikai vēl viens veids, kā var apspēlēt tēmu, pakustinot smadzeņu radošo daļu. Mēs to atkal izdarījām, man nav, ko vairāk piebilst,” — Edavārdi par jauno dziesmu.

“Striphops ir tas muzons, pie kura vispirms meitenes novelk drēbes, un pēc tam arī tu ar saviem džekiem novelc drēbes.” — ansis.

“Man patika ideja par striphopu, jo es esmu čalis, kuram reāli patīk gan meitenes, gan mūzika, gan drēbju novilkšana, tādēļ, kāpēc gan neapvienot labāko no visām pasaulēm?” — Alexx Dynamo.

Edavārdi albums “Galvaskauss” tika nominēts šī gada Mūzikas gada balvai, kā arī izpildītājs uzstājās “Zelta mikrofona”apbalvošanas ceremonijā kopā ar hip-hop scēnas veterānu Ozolu. Alexx Dynamo pēdējā gada laikā ir izdevis albumu “Apollons” un uzvarējis Radio Pieci organizēto batlu “Pieliec punktu”. ansis, kurš šogad savu solo darbību mūzikā iesāka ar 31 dienu garo realitātes šova tipa instrumentālo projektu “MĪNUSS”, to aktīvi turpina ar darbu pie producentu apvienības “Netīrās cilpas” debijas albuma, kas publiskajā telpā nonāks vasaras beigās un pulcinās lielu daļu no spēcīgākajiem pašmāju emsijiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit