Skip to content

Edavārdi pirms lielkoncerta Hanzas peronā izdod jaunu mini albumu “Echo”

Latviešu hip-hopa izpildītājs Edavārdi izdod mini albumu “ECHO EP”. Šī relīze ir papildinājums maijā iznākušajam albumam “Ekosistēmas” – “ECHO EP” ir iekļauti remiksi dziesmām “Buramvārdi” un “Kusties līdzi”, kuros piedalās xantikvariāts, Steps un Ozols, kā arī skaņdarbi, kuri bija paredzēti, bet netika iekļauti “Ekosistēmās”.

Par ierakstu un skaņas apstrādī parūpējās rolands če, savukārt mini albuma vizuālo noformējumu parūpējās Terēze Strādniece un Maija Kuzņecova.

Albums “Ekosistēmas” tika izdots šī gada 26. maijā un līdz šim ir “Spotify” ir sasniedzis vairāk kā 200 tūkstošus klausījumu. “Ekosistēmas” pulcēja nelielu viesu skaitu — reperi ansi un dziedātāju Ralfu Eilandu, ar kuru kopā nesen tika izdots asa sižeta video dziesmai “Pavēro zvaigznes”.

“Rakstot dziesmas priekš “Ekosistēmām”, daudzos skaņdarbos es savā galvā dzirdēju potenciālo viesu vokālus, bet, ņemot vērā, ka šis bija mans pirmais solo albums četru gadu laikā, es paņēmu lielāko daļu nastas uz sevi. Tagad, kad tas ir izdarīts, var taisīt “afterparty” un kopā ar kolēģiem izveidot jaunas versijas dziesmām, kā arī atrādīt to, kas palicis neizmantots,” par “ECHO EP” saturu izsakās Edavārdi.

Pirmajā septembrī Edavārdi svinēs gan “ECHO EP”, gan “Ekosistēmas” savā pirmajā šī gada solo lielkoncertā “Hanzas peronā”.

Reperis izpildīs gan jaunos skaņdarbus, gan jau tautā iemīļotus repa gabalus, izliekot uz skatuves visu, kas sakrājies kopš pēdējās uzstāšanās reizes. Koncertu iesildīs vai, precīzāk sakot, uzkarsēs Eliots, kurš šogad pārstiedza repa klausītājus ar savu albumu “Stulbais reps”.

Edavārdi ir viens no aktīvākajiem vietējās hip-hopa scēnas pārstāvjiem, kurš pēdējo desmit gadu laikā ir izdevis vairākus atzītus albumus un singlus, kā arī sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Ozols, Arstarulsmirus, Very Cool People, Nova koma un daudziem citiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit