Skip to content

Edgars Kreilis debitē ar savu pirmo dziesmu latviešu valodā “Vienalga”

Edgars Kreilis plašāku atpazīstamību ieguva dziesmu konkursā ”Supernova 2017”, kurā ar labiem panākumiem izpildīja savu oriģināldziesmu ”We Are Angels”. Vēl pavisam nesen viņš publicēja “I Get It” dziesmas videoklipu, bet nu jau nāk klajā ar savu pirmo oriģināldziesmu latviešu valodā.  

Pēc konkursa “Supernova 2017″ Edgars, paralēli turpinot aktīvu darbu pie jaunu dziesmu radīšanas, tika pamanīts ”X-Faktors” šova atlasēs,, kuras vēl turpinās līdz vasaras beigām kā arī pavisam nesen viesojies ”Pieci.lv” rubrikā “Tramplīns’’ ar singlu “I Get It”.

Edgara ikdiena saistīta ar hokeju, bet mūzika pagaidām ir tikai hobijs, taču mūziķis ļoti cer šīs lietas kādreiz apmainīt vietām.

Edgars atzīst: “Protams, atrast visam laiku nemaz nav tik viegli, bet, tā kā mūzika man ir kā gaiss, tad es nevaru bez tās dzīvot. Ir pagājuši vairāki gadi kopš rakstu dziesmas, bet tikai nesen saņēmu drosmi dalīties ar tām. Šoreiz nolēmu publicēt dziesmu ”Vienalga”, kuru sarakstīju pirms 10 gadiem. Dziesma ir par pārliecību, ka viss izdosies, lai arī ko domātu citi. Jau tad es sapratu, ka par saviem sapņiem būs jācīnās, jo dzīve ir pilna ar “sapņēdājiem”. Katram no mums ir kāds sapnis, un dažreiz tie ir tik lieli, ka no tiem pat paliek bail, bet bailes ir vairāk no tā – ja nu es ielieku tajā visu savu sirdi, bet beigās nekas no iecerētā nepiepildās? Tieši šī dziesma man palīdz atbrīvoties no šīm šaubām un dod drosmi ņemt un rīkoties. Ceru, ka šis vēstījums palīdzēs arī citiem, jo labāk ir rīkoties, nekā pēc tam nožēlot, ka nekas netika darīts.”

Dziesmas “Vienalga” vārdu un mūzikas autors ir pats Edgars Kreilis, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt mūzikas producents Reinis Briģis un ritma pavēlnieks Rick Feds. Šī ir pirmā Edgara Kreiļa dziesma latviešu valodā un noteikti ne pēdējā.

Edgars turpina darbu pie jaunām oriģināldziesmām, kuras pavisam drīz tiks nodotas publikas vērtējumam.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit