Skip to content

Edgars Viļums jaunā mūzikas video “#Kompliments” meklē atbildi uz to, kāpēc čaļi regulāri “nobesī” meitenes un nevar saprast, ko viņas īsti grib

Producents, ģitārists un dziedātājs Edgars Viļums 22. augustā  ir izdevis saulainu un vaļsirdīgu mūzikas video, kurā cenšas saprast, kā vislabāk attiekties pret meiteni, kas iepatikusies, ko vajag vai nevajag darīt un izdzied to visu ar krietnu realitātes un humora devu.

Kāda anonīma princese komentē jauno video ar vārdiem : “Kad iesēdies taksī un vadītājs grib uzdziedāt!” Dziesmas vārdi ietver sevī daudzas kļūdas, ko vīrieši, esot uzticīgi savam vīrišķajam piegājienam pret dzīvi, salaiž grīstē attiecībās, kā rezultātā nākas pamatīgi pārdzīvot visām iesaistītajām pusēm. Tā nu divi draugi, braucot auto un izbaudot patīkamu vasaras dienu, savstarpēji izrunā visu, kas noticis un kā gājis.

“No kļūdām mācāmies un, lai gan situācija ir sāpīga, sapratu, ka to visu vajag nodziedāt uz pozitīvas nots un ar gaišu skatu uz nākotni, tāpēc arī video ir tik saulains,” saka Edgars, vēl piebilstot, ka “Priekš manis mūzikas rakstīšanas primārais mērķis parasti ir savu sajūtu iekšēja pārstrādāšana un sakārtošana.”

Iedvesma dziesmai radusies no kādas telefona sarunas starp draugiem, kur atbildē uz to, kāpēc gan lai meitene dusmotos vai uzvestos vienā vai citā veidā atskanēja frāze “varbūt viņa vienkārši beztēmā kaut ko tur močī, šad un tad”. No šīs frāzes tad arī “izauga” pārējie dziesmas vārdi, tos vairāk nevis sarakstot, bet gan pierakstot no dzīves.

Edgars Viļums jau iepriekš ir darbojies Latvijas mūzikas lauciņā, biežāk gan kā producents dažādiem māksliniekiem, žanros no EDM un hip-hop līdz pop, rock un pat klasiskajai mūzikai. 2014. gadā uzstājies Mūzikas gada balvā “Zelta mikrofons” ar dziesmu “Patiesība” un visvairāk pazīstams kā mūzikas autors hītam “Es no Ikšķiles”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit