Skip to content

Edijs Jurēvics piedāvā savu pirmo singlu “Kur laime ir”

Mūziķis un producents Edijs Jurēvics laidis klajā savu pirmo solo singlu latviešu valodā – lirisku dziesmu “Kur laime ir”. Dziesma aicina klausītājus meklēt atbildi uz šo mūžseno jautājumu kaislīgā mīlestībā.

“Laime katram no mums ir kas cits – vienam tā ir mīlestība, ģimene un uzticība, citam tās ir materiālas vertības. Ar šo dziesmu vēlos klausītājus kaut uz īsu mirkli aicināt pārvērtēt, kas ir patiesās vērtības dzīvē. Kas ir šī īstā laime? Sacerot dziesmu, biju līdz ausīm iemīlējies meitenē. Attiecības bija krāšņas, taču liktenis izdarīja savas korekcijas un arī šim stāstam pienāca beigas. Es pārcēlos studēt uz Londonu, bet viņa devās uz ASV. Šis notikums ilgu laiku noteica manu dvēseles stāvokli, kā rezultātā tapa šī dziesma. Tā man paliks kā piemiņa no ļoti vētraina, bet tomēr burvīga laika manā dzīvē,” tā Edijs Jurēvics raksturo savu skaņdarbu.

Edijs Jurēvics ir plašāk pazīstams kā rokgrupas Crow Mother solists un ritma ģitārists. Grupa Crow Mother aktīvi darbojas kopš 2012. gada un pašlaik ir izdevusi divus albumus – Changes un The Moment of Truth, no kuriem pēdējais dienasgaismu ieraudzīja pērn.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit