Skip to content

Edvards Strazdiņš atkal aicina uz satikšanos Dursupē!

18. jūnijā Talsu novada Dursupē, ar Igo un citu īpašo viesu piedalīšanos, jau otro gadu pēc kārtas notiks Edvarda Strazdiņa brīvdabas koncerts “Satikšanās Dursupē”.

Nesen atjaunotajās Dursupes dzirnavās arī šogad tiek rīkots brīvdabas koncerts, kas pērn, neraugoties uz to, ka notika pirmo reizi, pulcējis daudzu klausītājus, bet koncerta īpašie viesi bija Guntars Račs un Niklāss Pugejs.

Šogad pasākumu papildinās kupls īpašo viesu saraksts – dziedātājs Igo tandēmā ar ģitārspēles virtuozu Ēriku Upenieku, Arnis Veisbārdis no grupas “Ducele”, dziesmu autors un izpildītājs Gatis Mūrnieks un jaunā, talantīgā meitene no Liepājas – Samanta Balcere.

Skanēs dziesmas no Edvarda Strazdiņa nupat klajā nākušā debijas albuma “Lauku dzīves miera osta”, ko pēc pasākuma būs arī iespējams iegādāties. Gaidāmi dažādi, līdz šim nedzirdēti dueti un, protams, izskanēs arī visiem zināmas, populārākās Igo repertuāra dziesmas.

Edvards Strazdiņš: “Man dzīvē ir gana veicies, ka apkārt vienmēr bijusi miera, mīlestības un svaiga gaisa pilna vide jeb miera osta, kas ļāvusi iedvesmot un ļauties tādiem izaicinājumiem kā šis koncerts. Aicinu ikvienu 18. jūnijā uz savu “Lauku dzīves miera ostu” labiekārtotajā Dursupes dzirnavu teritorijā! Labas emocijas garantētas!”

Ieejas biļetes būs iegādājamas pasākuma norises vietā pirms koncerta.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit