Skip to content

Edvards Strazdiņš dziesmā izstāsta savu dzīves stāstu

Dziedātājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš, kurš šī gada pavasarī debitēja ar savu pirmo albumu “Lauku dzīves miera osta”, publicē līdz šim personīgāko dziesmu. Tas ir stāsts par līdz šim piedzīvoto, par nepadošanos un tālāk došanos. Dziesmas video izmantoti bērnībā filmēti ģimeniski video kadri, kā arī fragmenti no līdz šim izdoto dziesmu videoklipiem. Video uzskatāmi redzams, kā pieaugot par nu jau atpazīstamu jauno mūziķi, mainījies pats Edvards.

Edvards: “Ikviens dzīvē ir piedzīvojis brīžus, kad bijis smagi un grūti, un gribas meklēt izeju. Es savā mūzikas karjerā šādus brīžus esmu piedzīvojis itin bieži. Reizēm ilgi neizdodas uzrakstīt kādu dziesmu, bet, kad tas beidzot ir izdevies, un tā tiek izdota, nāk jau jauni pārdzīvojumi, un jāuztraucas, vai dziesma patiks klausītājiem, vai radio to spēlēs, vai satiks savu klausītāju. Vienmēr gribētos atrast to tuvāko izeju no visām problēmām un pārdzīvojumiem. Tomēr es vēlos, lai  dziesma “Mans dzīves stāsts” kalpo par uzmundrinājumu mums visiem, ka izeju meklēt nemaz nevajag, jo viss, ko piedzīvojam, ir daļa no mūsu katra dzīves stāsta, kas ir viens nebeidzams kāpiens kalnā. Brīžiem liekas, ka tik viegli tajā ir kāpt un tūlīt jau sasniegsim virsotni, bet, kad liekas, ka esam jau klāt – izrādās, ka tā nav pat puse. Tāda nu ir tā dzīve – kāds grāvis, aiza, bet kāds tur augšā mums laiku pa laikam palīdz ieraudzīt, ka virziens ir pareizs un jāiet tikai uz priekšu.”


Dziesmu producējis Gints Stankevičs, video veidojis Kaspars Kambars, bet dziesmas teksta līdzautors ir Guntars Račs.

Dziesma “Mans dzīves stāsts” ir iekļauta  albumā “Lauku dzīves miera osta” un to iespējams klausīties un lejupielādēt šeit: https://orcd.co/laukudzivesmieraosta

Foto Jānis Deinats

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit