Skip to content

Elfs un Oscar Badger svētku noskaņās klausītājiem sniedz dziesmu “Cauri Sniegam”

18. decembrī reperis Elfs un Oscar Badger nodod publikas vērtējumam savu jaunradi “Cauri Sniegam”. Singlam tapis arī liriku mūzikas videoklips.

Abi mūziķi pēdējos divus gadus aktīvi strādā pie kopīga albuma, un eksperimentējot ar mūzikas stiliem un skaņām, šo divu gadu laikā ir sarakstītas vairāk dziesmas, kā sākotnēji iecerēts. “Cauri Sniegam” radies bez iepriekšēja plāna, kad abi mūziķi pārskatīja agrāk veidoto materiālu, prātojot, vai kādu no vecajiem demo varētu ‘restaurēt’ jaunās skaņās. Un tas izdevās! “Cauri Sniegam” pirmsākumi meklējami 2019.gadā. Toreiz tā bija pavisam cita dziesma ar citādām melodijām, piedziedājumu un vēstījumu.

Tuvojās Ziemassvētku laiks un abiem mūziķiem jau pērn bija idejas par dziesmas izdošanu  šajos svētkos. Tad nu ir radusies “Cauri Sniegam”, kurā Elfs pasniedz nesamākslotu stāstu par saviem dzīves noteikumiem, cerībā, ka tas kādam var palīdzēt mainīt skatu uz lietām.  ”Dažkārt mēs nenovērtējam to, kas mums ir un meklējam laimi materiālās lietās. Skatāmies tur, kur kādam iet labāk, kā mums un aizmirstam par vissvarīgāko. Šī dziesma ir kā atskats pagātnē, ar skatu uz nākotni. Šī dziesma ir par atbildību un rūpēm par tuvajiem. Dziesma ir veltīta manai meitai Melodijai. Lai dziesmas vārdi un sajūta, kuru gribējām nodot runā pati par sevi”, saka Elfs.

Dziesmas piedziedājumā izmantota Raimonda Paula un Aspazijas “Circenīša Ziemassvētki“ dziesmas reference.

Dziesmā bekvokālus iedziedājusi Una Šķerberga. Skaņu apstrādājis Pēteris Upelnieks, savukārt video dziesmai filmēja un montēja Elza Auguste.

Abi mūziķi novēl šos svētkus pavadīt ar saviem tuvajiem un saskatīt prieku arī šķietami ‘mazajās’ un ikdienišķajās lietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit