Skip to content

Elizabete Gaile izdod dziesmu “Palaid manu roku vaļā’’ un aicina uz koncertu M/Darbnīcā.

Dziedātāja un dziesmu autore Elizabete Gaile laiž klajā dziesmu “Palaid manu roku vaļā” no gada beigās gaidāmā albuma. Savā jaunajā dziesmā dziedātāja uzdod jautājumu: “Cik bieži jūs domājat, ka varbūt vēl var saglābt?’’ Dziesma “Palaid manu roku vaļā’’ tapusi, sadarbojoties ar producentu Rūdolfu Macatu un mūziķi Jāni Niedru.

“Esmu gandarīta par dziesmas rezultātu un visu tapšanas procesu, kurš, jāatzīst, bija diezgan emocionāls. Kad runāju savās dziesmās par personiskiem pārdzīvojumiem, ir interesanti pavērot pašai sevi un savas emocijas no malas visā radīšanas procesā. Šajā stāstā esmu bijusi patiesa un ceru, ka šo sajūtu man izdevās nodot arī klausītājam. Dziesmas galvenais elements ir klusums starp diviem cilvēkiem, kurš ir pastāvējis pārāk ilgu laiku, lai abu attiecības spētu no jauna pastāvēt. Var mēģināt no jauna sākt vai saglābt, bet varbūt labāk ir palaist roku vaļā.’’

 

Dziesmai tapis arī videoklips, sadarbojoties ar operatoru Zigmāru Zilgalvi, Théophile Poncet, stilisti Sintiju Selicku, producenti Loretu Danči un horeogrāfi Beāti Ievu Rozi. Par tās tapšanu stāsta dziedātāja: “Ideja par horeogrāfiju šai dziesmai man radās jau vasarā, kad atsāku iet uz dejas nodarbībām. Kopā ar horeogrāfi Beāti Ievu Rozi un visu komandu, manuprāt, ir izdevies radīt vieglu un gaistošu sajūtu, kas papildina dziesmas stāstu.’’

 

Dziesmu klātienē baudīt būs iespējams jau šo piektdien, 18. februārī, Elizabetes koncertvakarā M/Darbnīcā. Dziesma tapusi ar Latvijas Izpildītāju un Producentu Apvienības (LAIPA) atbalstu.

 

Elizabete Gaile ir latviešu indie pop dziedātāja un dziesmu autore vairākām dziesmām, kas jau ir dzirdamas dažādās Latvijas radio stacijās. Viņas dziesmas stāsta par piedzīvotām emocijām un pārdzīvojumiem, to iedvesmas pamatā ir apkārtējie cilvēki un notikumi. Dziedātājas skanējumu iedvesmojuši Maggie Rogers, James Bay, Adele, Bruno Major un London Grammar. 2019. māksliniece izdeva savu debijas minialbumu, pēc kā sekoja dalība Eirozīvijas atlasē “Supernova”. 2020. gada sākumā Elizabete kā īpašais viesis devās tūrē kopā ar grupu “Sudden Lights’’. 2021. gada vasarā uzstājās Chris Noah koncertā Hanzas Peronā kā īpašais viesis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit