Skip to content

Elizabete Gaile laiž klajā dziesmu ‘’Kamēr pilsēta guļ’’

Pēc dziedātājas veiksmīgā singla ‘’Miera iela’’, Elizabete Gaile laidusi klajā vasarīgu dziesmu ‘’Kamēr pilsēta guļ’’. Dziesma tapusi, turpinot sadarbību ar producentu Arni Račinski, kurš ir arī dziesmas līdzautors.

Vairāk par dziesmu stāsta Elizabete: ‘’Dzīve mūs ved pa visādiem viļņiem, un šis ir stāsts par silto un priecīgo. Par iemīlēšanos. Kontrasts pārējiem manis izstāstītiem stāstiem pavisam noteikti. Ceru, ka šī dziesma rezonēs un būs klātesoša tiem, kas tiecas pēc kā silta vai ir tikko sajutuši kaut ko pa īstam. Šis stāsts ir par kādu īpašu vakaru, kurš atmiņā noteikti paliks ilgi.’’

Dziesmai tapusi neliela vizualizācija, kas atspoguļo brīdi, kad divi cilvēki ir tikko satikušies un dejo cauri naktij, kamēr pilsēta guļ. Video veidojis Ritvars Bluka, un dejo Artūrs un Melānija Muskari.

Šovasar Elizabeti būs iespējams klausīties 10. augustā Kalnciema Kvartālā, 26. augustā Smiltenē un 5. augustā Drustos. Par jaunumiem un vēl citiem koncertiem mūziķe ziņo savos sociālajos tīklos.

Elizabete Gaile ir latviešu indie pop dziedātāja un dziesmu autore. Viņas dziesmas stāsta par piedzīvotām emocijām un pārdzīvojumiem, to iedvesmas pamatā ir apkārtējie cilvēki un notikumi. 2019. māksliniece izdeva savu debijas minialbumu, pēc kā sekoja dalība Eirovīvijas atlasē “Supernova”. 2021. gada vasarā dziedātāja uzstājās Chris Noah koncertā Hanzas Peronā kā īpašais viesis. 2022. gadā Elizabete piedalījusies vairākos projektos, kā arī koncertos. 2022. gada vasarā Elizabete piedzīvoja savu debiju uz festivāla ‘’Positivus’’ skatuves, kā arī uzstājās vairākos pasākumos un citos festivālos, kā ‘’Bauska TASTE’’, ‘’Āraišfests’’, ‘’Valmieras Pilsētas svētki 2022’’, u.c. Elizabete ir sadarbojusies ar zināmiem latviešu producentiem un mūziķiem, kā DJ Rudd, Chris Noah, tika uzaicināta uz dziesmu rakstīšanas nometni Tallinā, kuru organizēja ierakstu kompānija ‘’Made In Baltics’’. Notika darbs pie dziesmu rakstīšanas kopā ar igauņu mākslinieci Eleryn Tiit un Ewert Sundja (‘’Ewert and The Two Dragons’’). Pēc veiksmīgas dziesmu rakstīšanas sesijas, Elizabete tika uzaicināta radīt kopā vēl vienu dziesmu – duetu ar Ewert Sundja, kura tapa rudenī Rīgā. Šobrīd Elizabete tuprina strādāt pie sava albuma, kuru plāno izdot 2024. gada pirmajā pusē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit