Skip to content

Elizabete Gaile laiž klajā jaunu singlu kopā ar videoklipu ‘’Miera iela’’

Ilgas pēc vasaras, atmiņas par neizstāstītu stāstu. Dziedātāja un dziesmu autore Elizabete Gaile radījusi romantisku dziesmu ‘’Miera iela’’.

‘’Katram mums ir sava Miera iela, un cik svarīgi tādu mums atrast. Tā man ir veidojusi daudz skaistu atmiņu, un tie skaistākie brīži piedzīvoti tieši vasaras vakaros. Miera ielas vēstījums aptver divas būtiskas lietas, pēc kurām mēs ilgojamies un ko sargājam visvairāk – tas ir miers un mīlestība. Un nekad miers nav bijis tik svarīgs, kāds tas ir mums šobrīd. Savas dziesmas bieži radu kustībā, un šis nebija izņēmums – agrā pavasarī gāju pa Miera ielu un izjutu, ka šie piedzīvotie brīži manā sirdī vēl ir tik pat dzīvi. ’’

Šī bija pirmā reize, kad dziedātāja sadarbojās ar producentu Arni Račinski.

‘’Strādājām pie dziesmas rūpīgi – ļoti novērtēju un priecājos par Arņa iedziļināšanos visās detaļās. Prieks strādāt kopā ar tādiem cilvēkiem, kuri cenšas panākt maksimāli labāko rezultātu.’’

Dziesma ir tapis arī romantisks videoklips, sadarbojoties ar 2 PIXEL Studio. Videoklips ir kā stāsta papildinājums un vizualizācija, kurš ļauj klausītajam kavēties šajās atmiņās kopā ar Elizabeti.

Elizabete Gaile ir latviešu indie pop dziedātāja un dziesmu autore. Viņas dziesmas stāsta par piedzīvotām emocijām un pārdzīvojumiem, to iedvesmas pamatā ir apkārtējie cilvēki un notikumi. Dziedātājas skanējumu iedvesmojuši Maggie Rogers, James Bay, Adele, Bruno Major un London Grammar. 2019. māksliniece izdeva savu debijas minialbumu, pēc kā sekoja dalība Eirovīvijas atlasē “Supernova” 2021. gada vasarā uzstājās Chris Noah koncertā Hanzas Peronā kā īpašais viesis. Šī gada vasarā Elizabete piedzīvoja savu debiju uz festivāla ‘’Positivus’’ skatuves un šobrīd strādā pie sava albuma.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit