Skip to content

Elizza laidusi klajā singlu “Can’t Quit” / “Nespēju apstāties”

Pēdējos pāris gadus pavadījusi pilnveidojot savas dziesmu rakstīšanas prasmes un sadarbojoties ar talantīgiem producentiem, ELIZZA tagad laidusi klajā savu jauno singlu. Gūstot vienlīdzīgu iedvesmu no tādām popmūzikas ikonām kā SIA un Dua Lipa, kā arī tādiem RnB māksliniekiem kā Raye un Jorja Smith, ELIZZA ar savu singlu “Can’t Quit” mums ļauj novērtēt jauno skandarbu.

“Šī dziesma ir par spēcīgām romantiskajām jūtām, kas neļauj apststāties: gandrīz kā pieradums, no kura grūti izstāties,” stāsta mūziķe.

Šis jaunākais piedāvājums no ELIZZA’s ir pārliecinošs popmūzikas skaņās ar spēcīgu vokālo priekšnesumu un enerģiskiem motīviem, kas neatvairāmi velk tevi uz deju grīdu.

“You’re the drug I can’t quit” – “drug” attiecas  uz  dopamīnu, ko tu jūti, kad esi iemīlējies: atkarību no cita cilvēka un mazliet zaudējot prātu.”

Pēc BIMM London absolvēšanas 2014. gadā ELIZZA ir strādājusi kopā ar vairākiem talantīgiem mūzikas producentiem, veidojot savu personīgo skanējumu, iedvesmojoties no pop un RnB, bet paliekot uzticīga sev un savām radošajām idejām. Viņas dziesmas ir atskaņotas “BBC Introducing”, “Clash Magazine”, “Indietronica”, “Hype Machine” un “Born Music” un “FUBAR radio”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit