Skip to content

Elpo debija ‘Rožu dārzā’

Elektroniskās deju mūzikas duets ‘Elpo’ 24. oktobrī klausītāijem piedāvā debijas mini-albumu ‘Rožu dārzs’. Tajā iekļauti dueta šajā gadā izdotie singli un jaunākais deju mūzikas ieraksts ‘Rožu dārzs’.

“Dziesma ‘Rožu dārzs’ ir par to kā mēs mūsu galvās dažreiz ciešam variāk nekā realitātē. Mēs kļūstam par ienaidnieku paši sev, jo apzināti vai neapzināti padodamies balsīm mūsu galvā, kuras ietekmē mūsu ik dienu,” par jaunāko singlu stāsta dziesmas autore Amanda Bašmakova. “Visas dziesmas šajā mini albumā ļoti burtiski atspoguļo to, kas notiek manā galvā. Un ‘Rožu dārzs’ šķita dziegan piemērota metafora šai situācijai.”

‘Rožu dārza’ videoklipā redzama dueta soliste Amanda, kura piedzīvo personības dalīšanos un neskaitāmu balsu izdzīvošanu kādā sporta hallē Lielbritānijā.

“Mana muzikālā gaume ļoti ir ietekmējusies no tā, ko bērnībā klausījās mans tētis,” stāsta dueta Elpo mūzikas producents Mārtiņš Makreckis. “Dzirdēju ļoti daudz ABBA, Depeche Mode, Boney M un latviešu ikonas Jumprava, Eolika un Pērkons. Jaunākajā Elpo singlā un mūsu mini-albumā ‘Rožu dārzs’ ir dzirdama mana iedvesma no šīm leģendārajām grupām.”

Mini-albums “Rožu dārzs” sastāv no 4 dziesmām – jaunākā singla ‘Rožu dārzs’ un dziesmām ‘Ar tevi būt’, ‘Atmiņas’ un ‘No sevis bail’. Elpo sastāvā ir Londonā dzīvojošā latviešu dziedātāja Amanda Bašmakova un elektroniskās deju mūzikas producents un dīdžejs Makree (Mārtiņš Makreckis).

Duets šī gada sākumā izdeva savu pirmo singlu ‘Ar tevi būt’, kas tikt papildināts ar vairākiem remiksiem no pašmāju dīdžejiem. Kopš debijas, Elpo izdevuši 3 singlus, remiksējuši grupas Astro’n’out dziesmu 777 un aizvadījuši dueta pirmo mini-koncertu Andrejostas Kvartālā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit