Skip to content

Emīlija ieskandina vasaru ar singlu “Kā māsa, kā smilgas’’

Šodien, 12. jūnijā, mūziķe un dziedātāja, Emīlija, izdod vasaras singlu ’Kā māsa, kā smilgas’’. Dziesmai ir nofilmēts arī pašas režisēts videoklips.

“Kā māsa, kā smilgas” ir ļoti īpašs stāsts. Tā vēsta par šaubām, kas piemeklē un liedz noticēt skaistām lietām. Laikam ejot, jūtu, ka spēju pierādīt sev pretējo, ļaujoties plūdumam un saviem sapņiem. Šaubas, šķiet, ir neatņemama daļa no ceļa, kuru mēs ejam, bet tik pat svarīgi ir spēt sevi izaicināt un noticēt. “Kā māsa, kā smilgas” ir patiesa saruna ar sevi. Šī dziesma ap sevi rada siltumu un gaišumu. Dziesma ir kā atvariņš, kas klausītāju ierauj skaņu un krāsu skaistumā”, stāsta Emīlija

Mūzikas un teksta autore ir Emīlija, dziesmu producējusi Evija Vēbere, aranžējis Toms Mikāls un par skaņas pēcapstrādi ir pārūpējies Toms Lisments.

“Es ļoti lepojos ar šo dziesmu! Priekš manis, šis ir viens no varenākajiem skaņu sakausējumiem, kurus abi ar Tomu esam radījuši. Tas nebūtu iespējams, ja pati dziesma savā būtībā nebūtu tik laba! Manuprāt, šī ir viena no spēcīgākajām dziesmām, kuru Emīlija ir uzrakstījusi, tādēļ dziesmas producēšana bija ļoti atbildīgs, reizē ļoti viegls process, jo viss “saslēdzās” ļoti ātri un dabiski. Es šo dziesmu jūtu kā tādu dāvanu no visiem radošā procesa gariņiem. Rezultātā, “Kā māsa, kā smilgas” ir viena no spēcīgākajām pop-dziesmām kādu jebkad esmu piedzīvojusi”, stāsta Evija Vēbere.

Dziesmai nofilmēts arī  mūzikas videoklips, kuru režisējusi un producējusi pati Emīlija.

“Kā māsa, kā smilgas” ir trešais singls no gaidāmā pilnmetrāžas albuma. Līdz šim publicētās dziesmas “Lauzu Sevi” un “Rietumos” ir iespējams noklausīties visās populārākajās straumēšanas vietns. 2021.gadā, Emīlija sevi spilgti pieteica ar minialbumu “Augustā”, kurš tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons” kā labākā  debija.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit