Skip to content

Emīlija piedāvā dziesmu ‘’Lauzu sevi’’

Melanholiskās noskaņās, 11. oktobrī, mūziķe Emīlija plašākai auditorijai piedāvā dziesmu Lauzu sevi”. Dziesmai tapis arī pašas režisēts videoklips.

Astoņpadsmitgadīgā Emīlija dziesmas raksta pati un savu mūzikas stilu sauc par indie-popu. Pērnā gada vasarā , Emīlija sevi spilgti pieteica uz latviešu mūzikas skatuves ar minialbumu “Augustā”, kurš tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons” kā labākā gada debija. Dziesma “Lauzu Sevi” ir Emīlijas gaidāmā albuma pirmais vēstnesis.

“Dziesma ir par sabiedrības uzskatiem un standartiem, kuri mēdz būt pretrunā ar cilvēka individuālajām sajūtām. Radošums atklāj mākslinieka iekšejo pasauli, tāpēc tā neizpratne var kļūt par šķērsli turpmākajai attīstībai. Laiks var mainīt visu, tāpēc jāpaliek patiesam pašam pret sevi, jo, manuprāt, ir svarīgi apzināties savu māksliniecisko “es“ –  stāsta Emīlija.

Dziesmas mūzikas producente ir mūziķe Evija Vēbere –  “Emīlija ir ļoti spēcīga dziesmu un to tekstu autore, tādēļ esmu bezgala saviļņota par iespēju darināt viņas dziesmas kažociņu un esmu lielā sajūsmā par iznākumu! Vienmēr esmu iedvesmota sastrādāties ar Tomu Mikālu, kurš ir dziesmas aranžētājs, tāpat ar Gati Zaķi, kurš veica skaņas pēcapstrādi. Manuprāt, šī dziesma spilgti izgaismo Emīlijas radošā gara spējas un tālāko lidojumu”

Videoklipa idejas autore un producente ir pati Emīlija, ar režiju līdzēja Līna Brauna,  producente un radošā asistente Keitija Eizenbārde, stiliste Agate Meikulāne un operators Kristaps Kleinbergs.

‘’Sadarbība ar Emīliju ir iedvesmojoša un viegla, jo viņa zin, ko vēlas, un spēj arī citos iedzīvināt savu ideju. No Emīlijas var mācīties neizsīkstošu apņēmību un drosmi pašai realizēt savu vīziju. Esmu pateicīga, ka Emīlija daļu sevis uzticēja tieši man, un ticu, ka šie ir tikai pirmie, lielie soļi viņas mūzikas karjerā”, komentē radošā asistente Keitija.

Šobrīd Emīlija studē Ventspils Mūzikas vidusskolas trešajā kursā, paralēli mācībām aktīvi raksta dziesmas un sniedz koncertus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit