Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido jaunie aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki – Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).

Apvienības aizsākumi meklējami četru gadu tālā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un ģitārists nodevušies studiju laika bohēmai. Līdz šai dienai “Gapoljeri” repertuāru raksturo dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. 2014. gadā “Gapoljeri” uzsāka notikumu ciklu, kas apvienības vēsturē notikuši pirmo reizi – pirmais oficiālais singls, pirmais videoklips, pirmā uzstāšanās radio ēterā, kā arī pirmā uzstāšanās festivālā “Laba Daba”.

Aizvadītajā rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija”, kā arī gada nogalē publicēja debijas videoklipu dziesmai par karmu un latviešu estrādes aizkulisēm “Dievs bija piedzēries”. 2014. gadā “Gapoljeri” koncertējuši klubā “Nabaklab”, “Latvijas 1.Rokkafejnīcā”, “Teātra Bārā”, “Dailes teātra” kafejnīcā “Epikūra Dārzs”, “Smiļģu bārā” u.c., uzstājušies “Skaņu Tirgū” mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros, “Dirty Deal Teatro” festivālā “Dirty Drama”, “Eirodziesma 2014″ atlasē kā viesmākslinieki, vairākkārtīgi kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014”, viesojušies “Radio SWH”, “Pieci”, dzīvajā spēlējuši “Rīga Radio” viļņos, kā arī bija skatāmi uz “Latvijas Nacionālā teātra” skatuves sastāvā ar mainītu nosaukumu un repertuāru.