Grupas „Rīgas Modes” sastāvā muzicē brāļi Kalvis (vokāls) un Mārcis (bungas) Bormaņi, ģitārists Reinis Papulis, basģitārists Andris Apīnis, kā arī taustiņinstrumentāliste Anete Stuce, visiem kopā spēlējot, kā paši izsakās, disko jeb popmūziku. Savu darbību kolektīvs no Ogres, kas tagad dzīvo un bāzējas Rīgā, sāka 2012. gadā ar nosaukumu „Komjaunatne”, savukārt pašreizējo vārdu ieguva vēl gadu vēlāk.

Grupas debijas EP ar nosaukumu „Rīgas Modes” tika izdots 2014. gada pavasarī ekskluzīvā 10” vinila plates formātā, turklāt tā vadošais singls ar tādu pašu nosaukumu kļuva par vienu no populārākajām dziesmām Latvijā visa gada garumā. Tas palīdzēja grupai uzstāties valsts lielākajos mūzikas festivālos, kā „Positivus”, „Summer Sound” un „Laba Daba”, kur tā tikai nostiprināja izcilas koncertgrupas reputāciju. Tāpat jāatzīmē, ka mūziķi ir iesildījuši tādas rokmūzikas zvaigznes kā „Diiv” un „The View”.

2015. gada pavasarī „Rīgas Modes” izdeva savu pirmo videoklipu dziesmai „Es nesaprotu”, kurā galveno lomu atveidoja modele Nikola Osipova. Skaņdarbs būs iekļauts arī grupas debijas albumā, kas tiks izdots 2016. gadā. Tā producents būs Gatis Zaķis.