29
Jun

GRUPA "DABASU DUROVYS" PIEDĀVĀ NOKLAUSĪTIES "ŠŪPUĻDZIESMU" , UN NOSKATĪTIES DZIESMAS VIDEOVERSIJU

Nav noslēpums, ka trešdaļu savas dzīves (20-25 gadus) mēs pavadām miegā, tādēļ vērts aizdomāties par visdažādākajiem stāstiem, kurus redzam miegā esot. Bieži sapņi šķiet tik reāli, ka tos nemaz nevar atšķirt no īstenības. Dažreiz esam priecīgi pamostoties, un saprotot, ka piedzīvotais ir tikai sapnis, citreiz, lai arī cik savādi, un reizē skumji nebūtu - vēlamies palikt sapnī, un vēlamies, lai nekad nebūtu pamodušies.

Ieraksts veikts "Custom Rd" studijā Daugavpilī. Dziesmu miksēja Armands Treilihs

Ierakstā piedalījās: Romāns Sladzis (Ģitāra) , Arnis Slobožaņins (Ģitāra), Egils Kulmanis (Balss, Taustiņi), Valdis Rundzāns (Basģitāra), Aleksandrs Tamans (Bungas)

Dziesmas videoklipa idejas autori ir Sandra Poplavska un Jānis Rimicāns (Studija "3Karotes Medus") un Arnis Slobožaņins. Lai rastu nepieciešamo noskaņu, un akcentētu dziesmas vēstījumu, video filmēts laukos (Daugavpils novada Līksnā) pilnmēness naktī. Cīņu starp murgiem un gaišajiem sapņiem ilustrēt palīdzēja Daugavpils Saules Skolas aktieru kursa studenti, bet galvenajā lomā iejutās septiņgadīgā Ulriha Platace.

No 23. Jūnija dziesma būs klausāma arī Spotify, Deezer, un iTunes. Atbilstošs datums "Šupuļdziesmas" atskaņošanai viedierīcēs pēc Jāņu svinēšanas.