14
Apr

DAGAMBA īsteno sapni: pilnā arēnā aizvadīts vērienīgais lielkoncerts

Piektdien, 12. aprīlī klasiskās mūzikas huligāni Arēnā Rīga satricināja aptuveni 7000 klausītāju grandiozajā lielkoncertā DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY. Tas bija līdz šim iespaidīgākais grupas šovs, kurā neiztrūka virkne pārsteigumu.

Vakara kodolu veidoja grupas jaunākais veikums, albumā DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY ietvertās kompozīcijas, kurās grupas oriģinālmūzika mijiedarbojas ar citātiem no Pētera Čaikovska zināmākajiem darbiem. Tāpat izskanēja arī DAGAMBAS labāko darbu izlase, kuru šoreiz bagātināja vairāki viesi.

Kā jau kārtīgā rokkoncertā, vispirms uzstājās “iesildītāji”. Šoreiz tie bija stīgu kvartets “Sotto Voce”, kas izpildīja Čaikovska mūziku “tīrā” veidā. Vēlāk uz skatuves kopā ar DAGAMBU kāpa etnomūzikas grupa “Tautumeitas”, daudzsološais vijolnieks Daniils Bulajevs, kontrabasiste Alise Broka, Rīgas Doma zēnu koris, Mesa, kā arī laikmetīgās horeogrāfes Lienes Gravas iedvesmotie dejotāji.

Vērienīgajā sadarbības projektā klātesošs bija arī pats Čaikovskis. Viņa klātbūtni, ritmisko galvas kustināšanu un lidojumu kosmosā iespējamu padarīja koncerta režisors un videomākslinieks Roberts Rubīns kopā ar komandu – 3D mākslinieku Vili Bērziņu un 2D mākslinieku Paulu Poikānu. Gaismu režisors Pāvels Armanis, skaņu režisori Andris Ūze un Artūrs Sedriks Sinkevičs

Grupai DAGAMBA šī bija pirmā uzstāšanās Arēnā Rīga.

Radošā komanda:
Grupa DAGAMBA
Roberts Rubīns, koncerta režisors un videomākslinieks
Vilis Bērziņš, 3D mākslinieks
Pauls Poikāns, 2D mākslinieks
Pāvels Armanis, gaismu režisors
Andris Ūze un Artūrs Sedriks Sinkevičs, skaņu režisori
Skatuve, NA stage and light
Apskaņošana, KM Sound
Koncertu organizē Koncertaģentūra FBI, grupas menedžments Zane Johansone un Linda Āboliņa
Paldies cafe “Austra”, Moller Auto lidosta un T/K “Spice”!