15
Apr

Starptautiskais mūzikas festivāls Tallinn Music Week ir pārcelts uz rudeni

Tallinn Music Week, kas sākotnēji tika paredzēts jūnijā, notiks rudenī, laikā no 29. septembra līdz 3. oktobrim.  No šodienas līdz aprīļa beigām ir izsludināta papildu pieteikšanās kārta tiem māksliniekiem, kuri vēlas uzstāties plānotajā starptautiskajā mūzikas festivālā.

"Viens no vissvarīgākajiem Tallinn Music Week festivāla mērķiem ir veicināt starptautisko attiecību attīstību mūzikas un kultūras jomā," komentē TMW festivāla direktors Pērtels Soosalu. “Šī iemēsla dēļ mēs nolēmām festivālu pārcelt no jūnija uz rudens sākumu. Paredzams, ka tad pandēmijas izraisītie ceļošanas ierobežojumi tiks atviegloti un pasākumā varēs piedalīties Eiropas mūzikas industrijas profesionāļi, kā arī iespēja uzstāties būs pēc iespējas lielākam interesantu ārzemju mākslinieku skaitam.”

Neskatoties uz festivāla pārcelšanu, 11. jūnijā notiks Igaunijas mūzikas industrijas fokusa diena, kuru Tallinn Music Week organizē sadarbībā ar nozares attīstības organizācijām. Tajā ir plānots analizēt mūzikas biznesa pašreizējo stāvokli un apspriest iespējas pārvarēt radušos krīzi.

Sakarā ar Tallinn Music Week pārcelšanu, no šodienas līdz  30. aprīlim ir izsludināta papildu pieteikšanās kārta mūziķiem, kuri vēlas uzstāties festivālā jaunajos datumos. Visi jau iesniegtie pieteikumi joprojām ir spēkā. Kopumā programmā, kuru pakāpeniski paziņos sākot ar maiju, piedalīsies līdz 150 māksliniekiem.

Papildu informācija un pieteikumi

Starptautiskā festivāla programmu veido trīs daļas: daudzžanru mūzikas festivāls dažādās vietās visā pilsētā, mūzikas industrijas konference hibrīda formātā un pilsētas svētku dienas aktivitātes ar pilsētas ainavu izpēti. Festivāla programma tiks paziņota pakāpeniski, sākot ar maiju.

Biļetes uz TMW 2021 tiek pārdotas festivāla interneta veikalā shop.tmw.ee. Pārdošanā ir TMW mūzikas festivāla abonements (55 EUR), PRO abonements, kas nodrošina gan vietējo, gan tiešsaistes piekļuvi festivālam un konferencei (150 EUR), DigiPRO abonements (50 EUR), kas garantē dalību festivālā tiešsaitē, sponsoru abonements (225 EUR) un Igaunijas mūzikas industrijas fokusa dienas abonements (40 EUR). Telia klienti, iegādājoties TMW abonementus, saņem 20% atlaidi.

Visas biļetes, kas iepriekš nopirktas uz jūnija festivāla datumiem, ir derīgas jaunajos TMW datumos. Pirms festivāla DigiPRO caurlaidi varēs apmainīt pret PRO caurlaidi, kas ļauj piedalīties festivālā gan uz vietas, gan tiešsaistē, samaksājot biļešu cenu starpību.

Ja sakarā ar festivāla datumu maiņu apmeklētājs vēlas atgriezt vai apmainīt iepriekš iegādātu biļeti pret biļeti uz TMW 2022, organizators lūdz līdz 30. aprīlim uzrakstīt pieprasījumu uz e-pastu ticket@tmw.ee.

TMW 2021 galvenais sponsors ir Telia.  Festivāla stratēģiskais partneris ir mūzikas industrijas attīstības centrs un eksporta birojs Music Estonia, galvenais atbalstītājs ir Nordic Hotel Forum. Festivāla partneri ir Telliskivi radošais kvartāls un Viru Keskus. Festivālu atbalsta Igaunijas Kultūras ministrija un Tallinas pilsētas dome.

Festivālu TMW 2021 organizē Shiftworks saskaņā ar masu pasākumu noteikumiem, kas palīdz novērst koronavīrusa izplatīšanos. Festivāla organizēšanā ir iesaistīti aptuveni 500 uzņēmumi un organizācijas. Mūzikas programmas un producēšanas organizēšana notiek sadarbībā ar aģentūru Damn.Loud un daudziem citiem partneriem no Igaunijas un ārvalstīm.