21
Jun

Carnival Youth izdod dziesmu “Alvas zaldātiņi” un izsludina koncertus Latvijas pilīs un muižās

Grupa Carnival Youth laiž klajā savu versiju Imanta Kalniņa un Māra Čaklā dziesmai “Alvas zaldātiņi” no Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli”. Dziesma tiks iekļauta Carnival Youth latviešu kino mūzikas programmas albumā “Naivais ku-kū”, kas gaidāms jūlija beigās.

Līdz ar albuma “Naivais ku-kū” iznākšanu, Carnival Youth uzsāks “Naivais ku-kū” koncerttūri Latvijas pilīs un muižās. Kopā plānots apceļot 9 Latvijas muižas un pilis un kā stāsta grupas dalībnieks Roberts Vanags: “Latvijā ir fantastiskas pilis un brīnumskaistas muižas, un mēs esam parūpējušies par lielisku iemeslu, lai dotos tās apskatīt! Mūsuprāt, "Naivais ku-kū" koncertprogramma lieliski iederas šajā estētikā. Esam noilgojušies pēc iespējas spēlēt koncertus, tādēļ aicinām apceļot Latvijas pērles kopā ar mums! Lec autiņā un pa ceļam iesildies ar jauno "Naivais ku-kū" dziesmu albumu. Atver logus, pagriez skaļāk un "Aidā"!”

Informācija par biļetēm sekos drīzumā. Informāciju meklēt šeit.

Ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu, dziesmai “Alvas Zaldātiņi” tapis mūzikas video klips gleznainajā Stāmerienas pilī, kur norisināsies arī viens no tūres koncertiem. Klipa režisors Toms Harjo atzīst: “Galvenais varonis, kurš dzīvo uz vecuma demences robežas, jūt tikpat kaislīgi kā viņa veselie, uzticamie ceļabiedri, kas līdz šai dienai turas plecu pie pleca. Gribēju veidot klipu, kas ļautu emocionāli pieslēgties tēliem un viņu pārdzīvojumiem. Iet prom no atsvešinātības un ilustrēšanas un veidot īstu fikciju.”

Dziesma mūzikas platformās.

Carnival Youth “Naivais ku-kū” Latvijas pilīs un muižās tūres datumi:

17. jūlijs – Balvu muiža

23. jūlijs – Remtes muižas pils

24. jūlijs – Lantes muiža

25. jūlijs – Lūznavas muiža

8. augusts – Vecpiebalgas muiža

22. augusts – Mālpils muiža

28. augusts – Stāmerienas pils

4. septembris – Krimuldas muiža

5. septembris – Jaunmoku pils

Carnival Youth 2020. gadā izdeva dziesmu “Dzeguzes balss”, kas pamanījusi iekarot daudzu latviešu sirdis, un uzsāka latviešu kino mūzikas koncertprogrammu “Naivais ku-kū”. “Naivais ku-kū” 2020. gadā izskanēja 32 koncertos 17 Latvijas pilsētās. Papildus dziesmām “Dzeguzes balss” un “Alvas zaldātiņi”, programmas “Naivais ku-kū” ietvaros grupa arī izdevusi Raimonda Paula dziesmu “Ances romance” no filmas “Klāvs - Mārtiņa dēls” skaņu celiņa.