Skip to content

“Es šodien neiešu uz darbu!” – OLAS atsakās strādāt

”Es daru, ko es gribu, man nekādu priekšnieku nav,” vēstīja grupas “OLAS” lielais hits, ko pazīst ikviens Latvijas iedzīvotājs. Šogad, Lieldienās, “OLAS” turpina tradīciju un priecē mūs ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Priekšnieku Nav 2.0”. Žanis un Reiks brīdina, ka šī ir pilnīgi jauna dziesma, bet ar tādu pašu skatījumu uz dzīvi, kāds ir bijis dziesmā “Priekšnieku Nav”.

“Jaunā dziesma sākās ar vārdiem “Es šodien neiešu uz darbu”, kas varētu būt ļoti tuva tēma daudziem Latvijas iedzīvotājiem, kuri pavadījuši pēdējo gadu strādājot no mājām, pandēmijas dēļ” tā jauno dziesmu komentē “OLAS” dalībnieki Žanis un Reiks.

Klipā, grupa “OLAS”, par galveno iedvesmu ir izmantojuši “The Wolf of Wall Street” filmas konceptu. Filmas fani noteikti pamanīs vairākus filmas kadrus, kas tiek apspēlēti klipā. Iespējams, ka šis ir pirmais grupas “OLAS” klips, kur nav attēlotas dārgas mašīnas un nauda. Klipa var redzēt arī klipa atbalstītājus – restorānu “KFC Latvija” un “ASUN” inhalatorus.

“OLAS”, kopš 2020. gada septembra, ir atsākuši savas radošās gaitas Latvijas mūzikas industrijā un, šobrīd, ir vieni no aktīvākajiem mūziķiem. Kopš tā laika ir izdotas jau 4 dziesmas, tajā skaitā, viens no pēdējiem hitiem ar nosaukumu “Kariņ”, kurš jau ir iekarojis vairāku iedzīvotāju sirdis. Grupa “OLAS” sola, ka drīzumā tiks publicēts “lielais tautas klips” dziesmai “Kariņ”, kurš sastāvēs no iedzīvotāju iesūtītiem klipiem.

Atgādinām, ka duets “OLAS” radies kā humora projekts 2014.gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Jau darbības sākumā puiši sasniedza pārsteidzošus “YouTube” skatījumu rādītājus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit