Skip to content

Esiet gatavi iedarbināt savus dzinējus: Pašmāju dziedātāja Ģertrūde Rūta izdod jaunu singlu “Motors”

Jaunā popmūzikas dziedātāja Ģertrūde Rūta, kas pirmo reizi sevi pieteica ar debijas singlu “Zemestrīce”, ar prieku paziņo par jaunā singla “Motors” izdošanu 10. jūnijā. “Motors” apvieno retro popmūzikas skanējumu ar dzīvespriecīgu tempu, radot svaigu un vienlaikus nostaļģisku skaņu, kas solās kļūt par šīs vasaras hitu.

Šī nav klasiskā sirdssāpju dziesma ar lirisku meldiņu – tā apvieno mūsdienu popmūzikas tendences ar jau ierastiem un pazīstamiem skaņas elementiem, radot skanējumu, kas ir gan svaigs, gan pazīstams. “Es vēlējos radīt kaut ko, kas ļautu cilvēkiem justies labi un liktu dejot dziesmai līdzi, tajā pašā laikā, atlaižot vaļā visas skumjas par izgaisušām attiecībām,” par jauno singlu stāsta Ģertrūde Rūta. “Sadarbība ar dziesmas producentu, izcilo Kasparu Ansonu, bija lieliska un kopā mēs šo vīziju pārvērtām realitātē”.

Dziesmas stāsta apakšā ir vesels emociju karuselis – patīkamais un satraucošais attiecību sākums, smagās vilšanās un nebeidzamās sirdssāpes. “Domāju, ikviens cilvēks ir piedzīvojis to sajūtu, ka sirds sāp nu tik ļoti, ka šķiet, tā jāmaina uz jaunu,” tā Ģertrūde. “Dziesmas laikā tik tiešām arī paspēju iziet cauri attiecību līkločiem, nonākot pie secinājuma – tas motors jāņem ārā!”.

Pavadošais mūzikas video, kas tapis sadarbībā ar talantīgo Reini Vilni Baltiņu, lieliski papildina dziesmas enerģisko noskaņu. Filmēts Daugavas malā uz AB dambja, video pievieno vizuālu stāstījumu, kas pastiprina dziesmas vēstījumu.

“Motors” ir pieejams straumēšanai un lejupielādei visās lielākajās platformās, tostarp Spotify, Apple Music un YouTube. Klausītāji var gaidīt aizkulišu saturu un intervijas, kas sniegs ieskatu dziesmas un video radošajā procesā.

Ģertrūde Rūta ienāca mūzikas pasaulē ar savu debijas singlu “Zemestrīce” 2020. gadā, kas ieguva pirmo vietu Radio SWH konkursā “Priekšnams”. Līdz šim dziedātāja ir veltījusi laiku jaunu dziesmu rakstīšanai, gūstot iedvesmu no personīgās pieredzes.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit