Skip to content

ESTERE ATGRIEŽAS AR JAUNU SINGLU “VĀJPRĀTĀ”

16. februāris dziedātāja ESTERE (Estere Tauriņa), pazīstama arī kā X Faktors 2023 dalībniece, šodien paziņo par sava jaunā singla “Vājprātā” iznākšanu. Šis ir jau trešais singls, ko māksliniece izdod pēc ilgākas pauzes, un tas ir pieejams klausītājiem visās straumēšanas platformās.

“Dziesma vēsta par (iz)dzīvošanu divās krasi atšķirīgās pasaulēs. Viena ir tā, kurā viss ir laimes un krāšņuma pilns, otra – realitātes gūzmā apvēlusies pasaule, kas nereti mēdz aizdegties. Diemžēl (vai par laimi) mums ir jāatrod sava veida balanss starp abām pasaulēm, es pat teiktu, ka ir jānobāzējas tajā reālajā, jo, ja ilgtermiņā tiek dzīvots perfektajā pasaulē, tiklīdz kaut kas saiet ne tā, kā gribētos, mēs pārdzīvojam, un šķietami viss zem mūsu kājām sāk brukt. Tā teikt, ieslēdzas realitāte, un cilvēks vairs nesaprot, kā dzīvot tālāk,” skaidro ESTERE.

Jau iepriekš atbildot uz jautājumu “Cik lielā vājprātā jābūt, lai sarakstītu dziesmu par vājprātu?”, kas, iespējams, ne vienam vien radīsies, izdzirdot dziesmas nosaukumu, ESTERE ar smaidu saka: “Nu, tikai mazā. Es pieļauju, ka ikvienam no mums izteiciens “vājprātā” ir bijis klātesošs kādā dzīves situācijā, tāpēc ar to var asociēties jebkurš. Dzīvojot vienā pasaulē, mēs varam pazaudēt paši sevi un nebūt klātesoši pat nepamanot. Bet galu galā – cik tad ilgi var dzīvot tādā vājprātā, ir jāmēģina sabalansēties.”

Singls tapis sadarbībā ar pašmāju producentu JJ Lush (Jānis Jačmenkins) – vārdu autore tam ir pati ESTERE, bet mūziku radījuši abi mākslinieki kopā. “Kad vasarā satiku Jāni, uzreiz pat nedomājot kaut kas, tā teikt, saslēdzās. Tas, kā viņš dzird mūziku savienojumā ar cilvēkā esošo būtību, ir tiešām kaut kas vārdos neizskaidrojams,” stāsta ESTERE.

No šodienas singls ir pieejams visās straumēšanas platformās.
Par visiem turpmākajiem jaunumiem sekojiet ESTERE sociālajos tīklos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit