Skip to content

ESTRĀDES KLASIKA “DZEL MANĪ SAULI” JAUNĀ ARANŽĒJUMĀ

Šogad Valentīndienā tika publicēts pirmais šī muzikālā projekta titulsingls “Vēstule meitenei”. Jūnija beigās Normunds Rutulis, Katrīna Cīrule un zviedru mūziķa Hans Antehed kvartets publicē savu jauno kopdarbu, Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmas DZEL MANĪ SAULI jaunu versiju.

Normunds Rutulis – “ Skaista ir šī dziesma un man patiess prieks, ka Hansa lieliskā klavierspēle, Niklasa stīlģitāre un dažādie, taču saderīgie balss tembri ir iedevuši dziesmai pilnīgi citu noskaņu. Tas ir brīnišķīgi, ja izdodas melodiju iekodēt no jauna un, šķiet, mums tas ir izdevies.”

Katrīna Cīrule – “Man ir liels pagodinājums sastrādāties ar Normundu un Hansu, jo no šiem profesionāļiem staro tāds vieglums, dzirksts un humors, ka ir burtiski bauda redzēt, kā idejas pārtop realitātē. Satembrējušies esam, saspēlējušies arī, un šis ieraksts ir labs starts jaunajam projektam, kurš ir gana gaumīgs un, manuprāt, elitārā mūzika kā nemainīga vērtība ir gaumīga visos laikos.”

Hans Antehed – “ “Vēstule meitenei” ir mans trešais un jaunākais latviešu dziesmu aranžējumu projekts. Šoreiz tas vairāk fokusējas uz estrādes zelta dziesmām un man ir liels gods sadarboties ar Normundu Rutuli, kurš izveidojis labskanīgu duetu arī ar dziedātāju Katrīnu Cīruli. Dueti – arī tā ir latviešu estrādes klasika un mēs turpinām šo tradīciju. Manuprāt, “Dzel manī sauli” ir viena no skaistākajām R.Paula dziesmām, ar ausij tīkamām harmonijām un brīnumainu melodiju. Ar prieku aranžēju to un ieskaņoju kopā ar savu kvartetu no Zviedrijas un jauno duetu – Normunds Rutulis un Katrīna Cīrule.”

Rudenī projekts “Vēstule meitenei” tiks izdots albuma formātā un sniegti 14 koncerti Latvijas aktīvākajās pilsētās, ar centrālo koncertu koncertzālē “Rīga”, 16.oktobrī, kurš tiks filmēts un pārraidīts LNT.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit