Skip to content

ETNOROKA GRUPA „LAIMAS MUZYKANTI” AR GRANDIOZU UN SIRSNĪGU KONCERTU DODAS UZ JELGAVU.

„Laimas Muzykanti” vēlas apciemot visus Latvijas novadus, tāpēc jau 8. novembrī Jelgavas Kultūras namā notiks lielkoncerts “Atdot tautai tautasdziesmu”, kas būs gan muzikāls, gan vizuāls baudījums ikvienam apmeklētājam!

Programmā skanēs gan dziesmas no „Laimas Muzykantu” senāka repertuāra, gan dziesmas no jaunā albuma „Rodi”, gan pirmatskaņojumi.

Grupas „Laimas Muzykanti” līderis Artūrs Uškāns uzsver, ka „Koncertā uzrunāsim klausītāju sirdis, piedāvājot gan skaistas, bet nepelnīti aizmirstas, gan zināmas un līdzi dziedamas dziesmas. Klāt tam visam ir sagatavots krāšņs gaismu uzvedums (gaismu mākslinieks Guntars Jukšs), boho stila skatuves tērpi (tērpu māksliniece Olga Gžibovska)  un videomākslinieku Gunta Kaminska un Vasilija Šilova veikums, kas ļaus labāk iepazīt grupas 20 gadus ilgo vēsturi. Mēs vēlamies arī lauzt stereotipu par tautasdziesmu, kā kaut ko senilu, kam vieta arhīvos un folkloras festivālos. Tautasdziesma var būt arī krāšņa un mūsdienīga.”

Koncertā “Atdot tautai tautasdziesmu” uz skatuves un aizkatuvē darbojas 30 cilvēki, starp kuriem ir  jaunā, talantīgā etnodziedātāja Leila Alijeva – māksliniece, kura savā daiļradē apvieno latviešu un azerbaidžāņu muzikālās tradīcijas. Jelgavniekus priecēs arī koncerta īpašie viesi – latviešu estrādes dīva Olga Rajecka un leģendārā grupa „Elpa”, kas dāvinās klausītājiem savu zelta arhīvu – „Senā dziesma”, „Ezerā”, „Gan es tevi izauklēšu” un citas izcilas dziesmas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit