Skip to content

ETNOROKA GRUPA „LAIMAS MUZYKANTI” KONCERTTŪRI TURPINĀS KURZEMĒ.

Pēc grandiozā skaņas, video un gaismas šova skatītāju pilnajā Latgales koncertzālē „Gors” „Laimas Muzykanti” gatavojas koncertam Liepājas Olimpiskā centra „Rožu zālē”.

30. oktobrī „Laimas Muzykanti” viesosies Liepājā (Liepājas OC Rožu zālē) ar lielkoncertu “Atdot tautai tautasdziesmu”. Programmā skanēs gan dziesmas no „Laimas Muzykantu” senāka repertuāra, gan dziesmas no jaunā albuma „Rodi” gan pirmatskaņojumi. Īpašs sveiciens Kurzemes pusei – dziesma “Tur aiz viņiem kalniem”, kas nākusi no Kurzemes un radusies jau 19. gadsimtā.

Grupas „Laimas Muzykanti” līderis Artūrs Uškāns uzsver, ka „ir laiks celt gaismā mūsu tautas spēcīgākās dziesmas un atdot tās tautai! Ar lielu prieku Kurzemē izpildīsim dziesmu „Tur aiz viņiem kalniem”, ar ko veiksmīgi startējam arī Dzintara dziesmu aptaujā, taču tā nav vienīgā Kurzemes dziesma mūsu repertuārā, ar ko dodamies pie Liepājas klausītājiem. Klāt tam visam ir sagatavots krāšņs gaismu uzvedums (gaismu mākslinieks Guntars Jukšs) un videomākslinieku Gunta Kaminska un Vasilija Šilova veikums, kas ļaus labāk iepazīt grupas 20 gadus ilgo vēsturi.”

Jau kopš pirmā koncerta „Laimas Muzykantu” tūrei ir piebiedrojusies jaunā, talantīgā etnodziedātāja Leila Alijeva – māksliniece, kura savā daiļradē apvieno latviešu un azerbaidžāņu muzikālās tradīcijas. Līdz šim Leila Latvijā ir sadarbojusies ar Intaru Busuli, „Borowa MC” un citiem Latvijas māksliniekiem. Dzimusi Latvijā, Leila Alijeva ir arī ļoti labi pazīstama Azerbaidžānas publikai.

Koncerta īpašais viesis Olga Rajecka par Leilu saka: „Viņa ir tik iederīga šajā programmā, ka, šķiet, visus 20 gadus ir dziedājusi kopā ar „Laimas Muzykantiem”. Viņai ir fantastiska balss un fantastisks talants! To ir jādzird, kā var skanēt latviešu tautasdziesma Leilas izpildījumā!”

Vēl viens koncerta viesi – grupa „Elpa” dāvinās klausītājiem savu zelta arhīvu – „Senā dziesma”, „Ezerā”, „Gan es tevi izauklēšu” un citas leģendāras dziesmas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit