Skip to content

ETNOROKA GRUPAS „LAIMAS MUZYKANTI” LIELKONCERTS – IZBAUDI GRANDIOZU FOLKLORAS ŠOVU PIRMS KLUSĀ ADVENTES LAIKA.

Etnorokeri no Latgales – „Laimas Muzykanti” 20 gadu pastāvēšanas laikā apceļojuši daudzas pasaules valstis, bet jubilejas koncerttūres laikā pabijuši visos Latvijas novados, 28. novembrī viņi ir gatavi pieskandināt galvaspilsētu. Koncertzālē „Rīga” notiks vērienīgs lielkoncerts “Atdot tautai tautasdziesmu”!

Programmā skanēs dziesmas no „Laimas Muzykantu” senāka repertuāra, populārākās latgaliešu un latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas no jaunā albuma „Rodi” un pirmatskaņojumi. Koncerts Rīgā būs sirsnīgs un vienreizējs, jo tajā kopā ar „Laimas Muzykantiem” uzstāsies viņu draugi – latviešu estrādes dīva Olga Rajecka, jaunā, talantīgā etnodziedātāja Leila Alijeva – māksliniece, kura savā daiļradē apvieno latviešu un azerbaidžāņu muzikālās tradīcijas un „Iļģi”!

Grupas „Laimas Muzykanti” līderis Artūrs Uškāns uzsver: „Pirms svētdien iedegsim pirmo svecīti Adventes vainagā, aicinu rīdzniekus sestdienas vakarā izbaudīt grandiozu folkloras šovu, ko veido boho stila skatuves tērpi (tērpu māksliniece Olga Gžibovska), videomākslinieku Gunta Kaminska un Vasilija Šilova veikums, kā arī uz skatuves un aizskatuvē darbojošies 30 cilvēki! Ar koncertu vēlamies parādīt, ka tautasdziesmai nav vieta tikai arhīvos un folkloras festivālos, tā var būt arī krāšņa un mūsdienīga. Piebildīšu vien, ka tas nav tikai izklaides, bet arī kultūras pasākums, tāpēc, tāpat kā visos iepriekšējos tūres koncertos, darbosies „Latgales Grāmatu galds”, kur varēs iepazīties ar jaunāko Latgales literatūru, skaņu ierakstiem, un, protams, ar lielu atlaidi iegādāties mūsu jaunāko albumu „Rodi”.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit