Skip to content

Evija Smagare un Makree publicē jaunu dziesmu “Pret straumi”

Šodien, 23. septembrī dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare sadarbībā ar mūzikas producentu, DJ Makree publicē dziesmu “Pret straumi”, kas ir noslēdzošais singls pirms oktobrī gaidāmā debijas albuma.

“Dziesma ir par drosmi un uzdrīkstēšanos izkāpt no savas ierastās komforta zonas, lai mainītu pasauli sev apkārt, nebaidīties domāt un rīkoties citādāk. Tikai mēs paši esam atbildīgi par savām izvēlēm un savu straumes virzienu.” Tā par dziesmu saka Evija.

Īpašu skanējumu skaņdarbam ir piešķīris pašmāju producents un dīdžejs Makree, kuram šī ir pirmā dziesma latviešu valodā.

“Pirmo reizi Evijas balsi izdzirdēju mašīnā, radio ēterā dzirdot viņas dziesmu “Lai noskan klusums”. Pēc tās es biju pārliecināts, ka nākotnē vēlos ar Eviju sastrādāties. Man ir milzīgs prieks, ka mūsu kopdarbs būs dzirdams arī Evijas debijas albumā!”  Tā šo sadarbību komentē Makree.

Dziesmas mūzikas autori ir Mārtiņš Makreckis (Makree), Evija Smagare un Armands Varslavāns. Vārdu autore ir Evija Smagare.

Šī gada 21.oktobrī ir plānots laist klajā Evijas debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit