Skip to content

Evija Vēbere pārstāvēs Latviju Eiropas mūzikas konferencēs un dosies koncerttūrē

Mūziķe Evija Vēbere šonedēļ dodas uz Ungāriju, kur piedalīsies Budapeštas mūzikas konferencē un showcase festivālā BUSH, kā arī sniegs vairākus koncertus Ungārijā un Rumānijā. Nedēļas laikā Evija sniegs 5 koncertus Budapeštā, Debrecenā, Oradjā un Kluža-Napokā.

Mūziķu dalību festivālam BUSH apstiprina starptautiska mūzikas ekspertu un kuratoru grupa, un jau 2018. gadā Evija Vēbere tika izvēlēta kā daudzsološas un unikālas mūzikas autore, lai prezentētu Latviju šajā pasākumā. Tomēr, izvērtējot savus plānus un prioritātes, Evija izvēlējās svinēt Latvijas simtgadi, piedaloties koncertā “Mīlestības vārdā”, un savu dalību BUSH konferencē pārcela uz 2019.gadu.

Evijas Vēberes Eiropas koncerttūri un dalību starptautiskajās mūzikas konferencēs organizē biedrība MOO/music observation organization sadarbībā ar ungāru mūzikas aģentūru Eastaste un kultūras menedžmenta centru Lauska; projektu līdzfinansē Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogramma Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalstam.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit