Skip to content

Evija Vēbere publicē mūzikas video, dziesmai “Par sašaurināšanos“, no apbalvotā solo albuma “Sirdsbūt”

Trešdienā, 27. februārī sabiedrībai tiek prezentēts mūziķes Evija Vēberes video klips dziesmai “Par Sašaurināšanos” . Šī ir noslēdzošā dziesma albumā “Sirdsbūt”, kurš saņēmis mūzikas balvu Zelta Mikrofons 2019 kā alternatīvās un indie mūzikas albums.

Evija popularitāti ieguva pēc šķēpu laušanas sociālos tīklos, kad katrs otrais starp mums izjutavēlmi izteikt savu viedokli par Eviju Vēberi. “Riharda ideja vilkt abstraktas un burtiskas paralēles starp tā brīža notiekošo, kas bija masīva sociālo tīklu komentāru virzība manā virzienā, mani uzreiz uzrunāja.

Apcerot video klipa konceptu un meklējot jaunus sajūtu atspulguļojumus, es priekš sevis daudzko sakārtoju. Ļoti savdabīga sajūta, itkā kāds būtu ielauzies tavā personiskajā telpā un izbradā to kā māk un kā tīk. Tas nenotiek bet arī notiek. Sireāla un kaila sajūta.

Rihards Gēcis kopā ar operatoru Aleksandru Grebņevu bija mana perfektā komanda.Viņi atrada perfektu balansu starp raupjo primāro un eleganti skaisto”, stāsta Evija“Mūzikas video stāstā satiekas divas cilvēka personības šķautnes. Virtuālā un fiziskā. Katra no tām ir absolūti neatkarīga un patstāvīga. Šis laikmets mūsu empīriskajai apziņai piešķīris vairākas izteiksmes formas. Virtuālā pasaule ir lieliska iespēja pieņemt dažādus tēlus, veidolus, tāpat arī realizēt dažādas provokācijas. Gribas jautāt, vai mūsu virtuālās provokācijas vienmēr atbilst mūsu reālās personības morāles kompasam? Lai nu kā, šajā stāstā piedzīvojam virtuālās realitātes dominanci. Līdzīgi kā spogulis, tā pagriežas pret mums – pakļaujot, mūsu reālo apziņu dīkstāvei un lēnai pašiznīcībai”, saka klipa režisors Rihards Gēcis.

Video radošo komandu veido kino jomas profesionāļi – režisors Rihards Gēcis, operatorsAleksandrs Grebņevs, animators Nauris Ašenkampfs, grima māksliniece Anna Viznuka. LomāsEvija Vēbere un Nauris Bruņinieks. Video tapis Graphic.lv fotostudijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit