Skip to content

“EZERI” prezentēs pirmo singlu no debijas albuma.

Pirmdien, 4.jūlijā plkst.19.00 notiks projekta “EZERI” singla “Old Hands” prezentācija un neliels koncerts kinoteātrī “Bize”, Elizabetes ielā 37-2. Pasākuma laikā grupa plāno arī ziņot par sava debijas albuma iznākšanu, kura prezentācija ir paredzēta 15.jūlijā ‘Positivus” festivāla ietvaros. Singlam “Old Hands” ir tapis arī īpašs videonoformējums, kura autors ir režisors Kristaps Lejiņš.

“EZERI” ir jauns un daudzološs mūzikas projects no Rīgas, kuru jau ir paspējuši ievērot un atzinīgi novērtēt vairāki mūzikas jumas pārstāvji, nosaucot par vienu no šī gada nozīmīgākajiem notikumiem mūzikā. “EZERU” dibinātājs un idejas autors ir dziedātājs, ģitārists un producents Miķelis Putniņš. Miķelis apgalvo, ka “EZERI” ir mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām – katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā. Mūziku ir ietekmējuši visdažādākie žanri – no eksperimentālas elektronikas līdz pat folkam, prātā paturot frī-džeza iedvesomojošo estētiku.

“EZERI” sāka 2016. gadu ar solo tūri Itālijā, dziesmas “izģērbojot” līdz pašam kaulam – elektriskajai ģitārai un balsij, taču šobrīd, ar bundzinieka Krišjāņa Bremša un basģitārista Kristiana Priekuļa dalību, grupa jau ir kļuvusi par trio. Lai gan šobrīd koncerti ir akustiski, atstājot elektronikas pusi mājās, trio to kompensē ar entuziastiskām un emocionālām performancēm. “EZERU” mērķis ir radīt darbus, kas pēta popmūzikas mežonīgo pusi, dodot klausītājām skaņu telpu, kurā iegrimt.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit