Skip to content

EZIA izdod debijas albumu “Cycles” un aicina uz koncertu

Šajā pavasarī pašmāju mūziķe EZIA izdos savu debijas albumu “Cycles”, kas tapis sadarbībā ar komponistu un producentu Reini Ašmani. Albuma prezentācijas koncerts notiks 2022. gada 31. martā digitālajā mākslas centrā Digital Art House Skolas ielā 2, Rīgā.

Albums “Cycles” vēsta par cikliem, kuriem cilvēks iet cauri ikdienā un savas dzīves laikā. Dziesmas
runā par mīlestību, šķiršanos, sevis meklējumiem un sapņu realizēšanu. “Mūzika radusies, savienojoties manai latviešu mentalitātei ar dzīvi Bruklinā, Ņujorkā, kas ļāva iepazīt amerikāņu mūziku – R&B, neo-soulu un džezu – no tās pirmavota. Kopējā vēstījuma ideja ir vairot cilvēkos mīlestību un cieņu pašiem pret sevi, kas lielā mērā ietekmē mūsu attieksmi pret apkārtējo pasauli,” stāsta EZIA. Koncertā EZIA izpildīs albuma “Cycles” skaņdarbus, un klausītājiem būs ekskluzīva iespēja dzirdēt arī mūziku, ko plānots izdot nākotnē. Koncerta programmu papildinās arī speciāli izveidotas video projekcijas, kas ļaus vēl labāk izjust muzikālo atmosfēru un vēstījumu.

Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 19.30, koncerta sākums plkst. 20.00. Koncerta biļetes ir pieejamas vietnē digitalarthouse.eu.

EZIA četrus gadus pavadījusi, strādājot un studējot Ņujorkā, kur pagājušajā gadā absolvējusi “The
New School for Jazz and Contemporary Music”. Vairāk par mūziķi varat uzzināt sociālajā tīklā “Instagram”, sekojot @eziamusic, kā arī mūzikas straumēšanas vietnēs “Spotify”, “Apple Music” u.c.
Digitālās mākslas centrs DIGITAL ART HOUSE ir mākslas telpa cilvēkiem, kas vēlas izbaudīt pasaulslavenu mākslinieku darbus brīvā, mūsdienīgā un nepiespiestā atmosfērā. Multimediālās
izstādes ir ģeniālo mākslinieku darbu un mūsdienu tehnoloģiju iespēju simbioze, kas ļauj mums ieraudzīt jau zināmo jaunā gaismā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit