Skip to content

EZIA izdod jaunu singlu “Closing Doors”

Pašmāju mūziķe EZIA 8. septembrī izdod savu jaunāko singlu “Closing Doors”, kas būs klausāms visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Closing Doors” sevī apvieno Ņujorkas metro paziņojuma skaņas, deju mūzikas grūvu un virtuozas sintezatoru partijas ar lipīgām melodijām un asprātīgiem tekstiem.

“Katru reizi, kad Ņujorkas metro aizveras durvis, tiek paziņots: “Lūdzu, stāviet prom no aizveramajām durvīm.” Es iedomājos, cik daudz cilvēku katru dienu dzird šo šķietami parasto frāzi un cik skaistu filozofiju tā sevī ietver. “Closing Doors” ir dziesma, kas kalpo kā humoristiska un pārliecinoša uzruna cilvēkiem, kuri nespēj saglabāt attiecības ar jums, neskatoties uz jūsu neskaitāmiem mēģinājumiem,” saka EZIA.

EZIA, Latvijā dzimusi dziedātāja un dziesmu autore, 2018. gadā pārcēlās uz dzīvi Ņujorkā un pēdējos gadus ceļo. Viņas debijas albums “Cycles”, kas iznāca 2022. gada martā, guva ļoti pozitīvas mūzikas kritiķu atsauksmes un tika iekļauts dažādos mūzikas emuāros. Kopš debijas albuma izdošanas EZIA ir sadarbojusies ar daudziem ievērojamiem māksliniekiem, kā piemēram, Miku Dženkinsu (Mick Jenkins), Maiklu Kristmasu (Michael Christmas), Katori Volkeru (Katori Walker) un citiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit